Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H
  • costel.diaconu

  • Mesaje scrise: 86
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 z16xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Apr 2009

  • Mesaj Privat
Deci sa intelegem ca, coruptia e in floare la RAR Voluntari.
Skip ads

  • andrei_jr80

  • Mesaje scrise: 121
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2006 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mai 2008

  • Mesaj Privat
La a mea se vede clar seria pe motor si la RAR le-am zis sa nu o mai treaca in carte ca motorul e piesa de schimb, oricum am de gand sa-l schimb. nu mi-au zis nimic si cand mi-au dat cartea la serie motor mi-a scris "nu se poate pansona". precizez ca nu le-am dat nici macar o cafea la pahar cu 1 leu. acum pot sa pun ce motor vreau pe ea ?
astra h 1.9 CDTI 2007
  • David_Andrei

  • Mesaje scrise: 381
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2014 A20 DTH 160 CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Apr 2012

  • Mesaj Privat
@andrei_jr80 da.
  • micky001

  • Mesaje scrise: 1,318
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Omega 1997 x20se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Asta numai la noi se poate intampla...La mine,in prima CI eliberata de RAR Galati,scrie "tractiune fata".Boii de la Constanta,mi-au facut un circ la reconfirmare,ca am modificat ...tractiunea si trebuie s-o omologhez.Pai,daca a iesit pe poarta fabricii vre-un Omega cu tractiune fata,eu i-l mananc si ma inregistrez in Cartea Recordurilor.Pana la urma,am tecut reconfirmarea,dupa scandalul de rigoare,dar in CI (culmea,duplicat,CI-ul vechi era patat de ceva,Cola cred...) tot tractiune fata este mentionat...Faci scandal,aduci manual,documentatii,extras din schema Omega in legatura cu tractiunea,din documentatii OPEL,si ei tot aceeasi balarie scriu din nou.Si acum tot asa o am.Asa ca,ce sa mai spunem despre gradul de inteligenta a angajatilor RAR ?...
Skip ads

  • costel.diaconu

  • Mesaje scrise: 86
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 z16xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Apr 2009

  • Mesaj Privat
Gradul de inteligenta de peste tot nu numai de la RAR depide de cum au luat examenele pe la scolile care le-au facut, cu pile, cu fituici sau cu casti in urechi sau etc. si de pilele care iau angajat ca nu au nimic in cap, nu ca Neamtu sau Japonezu care invata, sunt scoliti in scoli performante si isi iau o diploma pe buna dreptate.
  • mikyboy

  • Mesaje scrise: 5,735
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Insignia 2014 A20TDH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2006

  • Mesaj Privat
eu ce sa mai spun ca la mine nu se vede seria pe motor dar o am trecuta in carte si cand fac verificarea tehnica de fiecare data imi spun ca nu vad seria de motor...
  • andrei_jr80

  • Mesaje scrise: 121
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2006 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mai 2008

  • Mesaj Privat
pana acum vad ca fiecare merge inainte dupa norocul lui , nu dupa niste legi bine puse la punct si aplicate...
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR