Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G
  • mariusapostol87

  • Mesaje scrise: 1,029
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Nov 2010

  • Mesaj Privat
am vazut masina si arata bine. se putea si mai neagra, cred ca dadea mai bine. incep sa urasc din ce in ce mai mult ionizatele mele.
Skip ads

  • Gabello

  • Mesaje scrise: 1,149
  • Locatie: Giurgiu
  • Masina: Astra 2001 y1,7dti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Mai 2009

  • Mesaj Privat
Chiar nu arata bine geamurile ionizate, plus ca la unele marci de masini, la o dacie spre exemplu, se cunoaste zici ca a fost geamul spalat cu motorina, in urma procesului de ionizare (acum depinde si firma care se ocupa ). Tot folia e mai buna, parerea mea, si arata foarte bine, folia neagra pe culoarea argintie a masinii.
Bineinteles ca si folia a re avantajele si dezavantajele ei.
  • mariusapostol87

  • Mesaje scrise: 1,029
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Nov 2010

  • Mesaj Privat
exact, chiar azi am vazut ca cele de pe spate, in partea de sus, unde intra in cheder, s-au sters. cineva mi-a zis ca se scoate cu soda caustica, dar frecat uniform.
  • chiselita

  • Mesaje scrise: 12
  • Locatie: Caras-Severin
  • Masina: Astra 2003 T98DR11
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Feb 2011

  • Mesaj Privat
Eu mi'am pus folie omologata am platit 2.500 dar stiu k nu am treaba cu niemeni dak chiar ma intreaba politita ceva...arata fain si geamurile ionizate asa dar cu folie arata destul de binisor...eu aveam geamuri ionizate din fabrica si nu sa sters nimic de pe ele dar mi'a placut foarte mult folia pe alte masini..si mi'am pus si eu dar pe fata nu pe fata am geamurile normale(ionizate) si ii alta masina cand ai folie pe ea arata cu mult mai bine...eu recomand folia dar sa fie omologata nu pusa asa de incepatori pentru k dak ai deschis de 2 ori geamurile sa desprins toata la capete...:-J....RESPECT
Skip ads

  • adyyyyyy

  • Mesaje scrise: 107
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Aug 2008

  • Mesaj Privat
eu le-am ionizat pe fata ca poti sa vb cu aia sa le dea o tenta de 30 % si cu ce se mai inchid ele de la soare se vede frumos sa nu ai nici probleme cu politia si pe spate folie
  • robsorluc

  • Mesaje scrise: 24
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2000 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2009

  • Mesaj Privat
recomand cu caldura,folia,ionizarea daca se zgarie ai sa stai cu markeru in mana f des sa acoperi zgarieturile,momentan am folie ,in trecut am avut ionizate,e drept ca prin folie te mai orbeste noaptea in rest nui problem Smile
  • CosmineLis

  • Mesaje scrise: 359
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2003 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Aug 2008

  • Mesaj Privat
@cristyliviu, vad ca tu ai si paravnturi.Spune-mi te rog cand ridici geamurile folia nu are de suferit de la paravanturi?
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR