Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Frontera
  • DUMITRASCU123

  • Mesaje scrise: 47
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Frontera 2004 y22dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jul 2008

  • Mesaj Privat
poate cineva sa trimita o poza cu frontera care are aparatori la faruri stopuri si proiectoare????. se confectioneaza undeva?.le pune vreo firma??.le-a confectionat cineva si le-a montat personal??. ma osedeaza aceasta idee deoarece luna trecuta fiind in trafic mi-a sarit o piatra in farul din stinga mi-a facut o gaura de un milimetu in geam iar partea interioara exfoliata cam un centimetru.o sa-l repar dupa cum am inteles ma costa in jur de 100 lei. dar vreau sa evit pe viitor aceste neplaceri si sa pun aparatori.m-am gindit sa le fac din cupru dar sa vad ce material gasesc. am mai auzit ca se poate pune o folie pe faruri,stopuri,priectoare. are cineva asa ceva da rezultate??.o alta problema nici acum dupa ce au trecut trei ani de cind conduc frontera nu am gasit cd pentru navigatie pentru siemens ncdr-1500 cu harta romaniei. merge numai cd original de la ungaria incolo. are cineva pe ncdr 1500?.apropo exista cumva si f0lie pentru parbriz ca si acolo sunt pricole?/.salutam si drum bun conducatorilor de opel frontera.am vazut ca a pus cineva paravinturi la geamuri frumos poate imi da si mie adresa. daca cineva e interesat va pot spune cum sa montati usor priza cu 7 pini sau sa confectionati stanga de remorcare si sistem de prindere. ne putem ajuta reciproc. salutam.
  • cip077

  • Mesaje scrise: 1,301
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Frontera 2003 2,2 dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Buna seara.
Eu sunt cu paravanturile montate.
Da-ti cautare pe fratele Google si o sa gasiti.
Eu le-am comandat online la o firma din CJ. Nu mai am tel lor.
  1. Home
  2. Opel Frontera

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR