Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  • Vectra sri

  • Mesaje scrise: 879
  • Locatie: Cluj-Napoca
  • Masina: Astra 2002 z20let
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Oct 2012

  • Mesaj Privat
incearca cu o carpa umeda si niste cola sa versi pe ea dar nu in exces e posibil ca bordul sa devina usor lipicios dar daca nu vezi rezultate poti oricand sa il cureti cu apa si nu va mai fi lipicios Razz ... eu imi fac asa la bertonele meu si imi inegreste foarte frumos bordul parca ar fi nou sper sa te ajute
  • ramsess

  • Mesaje scrise: 42
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Oct 2010

  • Mesaj Privat
Buna ! am si eu o problema: de ceva timp dupa ce am fost la spalatorie cu masina mi-a aparut niste pete albicioase pe usa de la torpedou,si in cteva locuri pe bord. Am incercat sa le sterg cu servetele umede ,cu diferite solutii dar degeaba, daca stie cineva cum sa scap de ele sau sa-mi recomandati o solutie.
  • Vectra sri

  • Mesaje scrise: 879
  • Locatie: Cluj-Napoca
  • Masina: Astra 2002 z20let
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Oct 2012

  • Mesaj Privat
Exact asa am patit eu cand am varsat apa minerala pe bordul masinii, trebe sa freci mult cu ceva solutie de spalat plasticuri, asteptzi apo sa se uste si dai cu silicon, acuma depinde si ce fel de apa minerala era daca era bogata in minerale si din alea nu stiu ce sa zic.
  • ramsess

  • Mesaje scrise: 42
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Oct 2010

  • Mesaj Privat
Dar la mine nu a curs apa ,cred ca a sters cu o carpa cu silicon sau asa ceva,am incercat sa sterg cu diferite chestii dar cand se uscuca ramane aceleas pete
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR