Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra B
  • doru.angel_demon

  • Mesaje scrise: 12
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Senator 2001 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Feb 2011

  • Mesaj Privat
va salut cu stima .am mari probleme !am avut de dimineate un accident si am facut masina praf ,ma intereseaza si pe mine niste preturi eventual piesele ;opel vectra b2 2001 1,6;2 faruri dintro bucata'bara fata'proiectoare'radiatoare apa si clima electroventilatoarele'pana acm ce vazui eu dar mieste frica sa ma apuc, capota;si cred ca ar fi de ajuns .Va rog datimi si mie niste raspunsuri;.astept va salut cu multa stima.
Skip ads

  • Andrei WPX

  • Mesaje scrise: 470
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Dec 2009

  • Mesaj Privat
Salut.Niste preturi informative poti gasi la nr asta 0722840193 . . . E un parc de dezmembrari din Bucuresti cu preturi rezonabile
  • doru.angel_demon

  • Mesaje scrise: 12
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Senator 2001 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Feb 2011

  • Mesaj Privat
salut .dar cum fac eu sunt din craiova
  • Andrei WPX

  • Mesaje scrise: 470
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Dec 2009

  • Mesaj Privat
Daca te intelegi cu el la preturi banuiesc ca poate sa ti le trimita prin curier cu plata ramburs dar tu vei suporta plata transportului (undeva la 50 lei maxim)
Skip ads

  • xenon88

  • Mesaje scrise: 224
  • Locatie: Caras-Severin
  • Masina: Vectra 2002 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Nov 2009

  • Mesaj Privat
eu in locul tau asi cumpara un opel cu volan pe dreapta , gasesti si sub 1000 euro, plus deaia ati ramane o gramada de piese, altfel te duci la cheltuiala mare parerea mea acum tu procedezi cum vrei, a-mi pare rau pt ce sa intamplat bafta si multa atentie in trafic.
  • doru.angel_demon

  • Mesaje scrise: 12
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Senator 2001 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Feb 2011

  • Mesaj Privat
va salut .astazi am cautat piesele si am gasit ;radiatoarele amandoua cu electroventilatoare echipate,capota,bara,si inca o bara nu stiu cum se numeste sigur .din metal .care mau costat 200 eur........ dar mai am farurile care sunt dintro bucata nu gaesc din europa, numai din anglia si proiectorul din partea soferului.si ce omai fi pe acolo.va voi tine la curent cu toata operatia in decurs datimi o parere fata de pretul cu care leam cumparat pe cele lalte.cu stima va salut.
  • doru.angel_demon

  • Mesaje scrise: 12
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Senator 2001 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Feb 2011

  • Mesaj Privat
salutare .am promis ca va voi tine la curent.astazi am primit farurile si proiectoru noi de origine valleo dintro bucata.groaznice de scumpe dar merita decat sa le iau pelea de anglia.de vineri incep munca de renovare si reparatie totala ,sper sa nu mai dau de belele .tinetimi pumni ,va voi tine la curent cu final.multumesc pentru sprijin.cu stima va salut.
  • doru.angel_demon

  • Mesaje scrise: 12
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Senator 2001 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Feb 2011

  • Mesaj Privat
fratilor am terminato.am inceput de dimineata si pana seara am terminato a mai ramas de vopsit capota dar alta data . aiesit perfect .va doresc sa nu treceti prin asemenea stres.va multumesc ca ati fost alaturi de mine care ati fost!vam promis ca va tin la curent si miam tinut promosiunea chiar daca nu era imporatant pentru voi.va multumesc tuturora care ati citit aceste intinerari .bafta opelistilor in continuare in trafic fara evenimente Shocked
  • xenon88

  • Mesaje scrise: 224
  • Locatie: Caras-Severin
  • Masina: Vectra 2002 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Nov 2009

  • Mesaj Privat
ma bucur ca ai remediat problema si multa atentie in trafic.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra B

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR