Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H
  • litian28

  • Mesaje scrise: 213
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Astra 2019 B14XFL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Salutare colegilor!Pe masina mea am UEC cod LK si NU am REC in portbagaj.As dori sa stiu ce suporta si ce nu!?!Rog pe cineva sa imi raspunda si mie.
  • AstraH2008

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2007 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Nov 2014

  • Mesaj Privat
Buna Litian28

nu cred sa fie cineva ca stie exact fiecare tip de UEC si ce optiuni pot fi activate sau nu, plus ca mai conteaza si combinatia cu sau fara REC.
Cum am scris si la un alt coleg mai devreme, cred ca o verificare cu OP-COM sau Tech 2 poate sa te lamureasca ce e posibil sa faci.
De exemplu eu am UEC cu codul KA, si fara REC , si pare-se ca as putea activa de exemplu farurile de ceata, (ceea ce ma interesa pe mine). Am in schimb pe suportul din spate ( unde ar fi sa fie REC-ul) o configuratie de sigurante care nu seamana cu nici un manual OPEL pe care l-am citit (in diverse versiuni si in diverse limbi) deci nu mai reusesc sa inteleg care e configuratia actuala a masinii.


  • MCalin47

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jan 2019

  • Mesaj Privat
andrey16 a scris:mersi de raspuns

mai trebuie si security code-ul de pe car pass daca ai. Daca nu ai stiu pe cineva care il poate afla pt 50 lei daca ai playerul original de pe masina. La reprezentanta in Iasi ti se cere 250 lei pt treaba asta...doar sa iti afle codul
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR