Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Tigra
  3. Tigra A
  • cmiui

  • Mesaje scrise: 15
  • Locatie: Braila
  • Masina: Vectra 1998
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2011

  • Mesaj Privat
Va salut pe toti,
Luni ma duc in Italia sa-mi iau o tigra din 99 1.4 de la un parc auto,masina in poze pare ok acum ramane de vazut daca o sa am surprize cand ajung acolo.
In cazul in care totul este ok,o sa vin cu ea acasa si as fi vrut sa va intreb de radare din afara,care sunt limitele de viteza sau daca sunt radare in general prin Italia,Austra si Ungaria.De asemenea daca imi poate spune cineva cu aproximatie cat m-ar costa drumul de intoarcere...
Orice informatie e bine venita care nu este neeaparat legata de radare si de masina daca trebuie sa verific ceva in special
Nu prea ma pricep la macanica...masina cica are 109.000 de km AC functional si ABS jante aliaj.
Multumesc anticipat.
  • cmiui

  • Mesaje scrise: 15
  • Locatie: Braila
  • Masina: Vectra 1998
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2011

  • Mesaj Privat
cmiui a scris:Va salut pe toti,
Luni ma duc in Italia sa-mi iau o tigra din 99 1.4 de la un parc auto,masina in poze pare ok acum ramane de vazut daca o sa am surprize cand ajung acolo.
In cazul in care totul este ok,o sa vin cu ea acasa si as fi vrut sa va intreb de radare din afara,care sunt limitele de viteza sau daca sunt radare in general prin Italia,Austra si Ungaria.De asemenea daca imi poate spune cineva cu aproximatie cat m-ar costa drumul de intoarcere...
Orice informatie e bine venita care nu este neeaparat legata de radare si de masina daca trebuie sa verific ceva in special
Nu prea ma pricep la macanica...masina cica are 109.000 de km AC functional si ABS jante aliaj.
Multumesc anticipat.


S-a intamplat ca in noaptea in care trebuia sa ajung in Italia,un angajat de la parcul auto imi aducea masina la aeroport si intr-o curba a derapat si s-a rasturnat.Acum nu stiu cat de adevarat o fi dar conteaza ca nenea a avut bunul simt sa ma sune sa nu mai plec degeaba.

In fine am gasit una in tara la Bistrita,adusa din Italia nu de samsari,oameni seriosi care s-au purtat mai mult de cat civilazat cu mine,recomand tuturor sa-si ia o masina din aceea partea a tarii.Ma rog vroiam sa va intreb,in legatura cu 2 lucruri care ma nemultumesc sa spun asa,unul ar fi toba sport care de la Bistrita la Braila mi-a provocat o durere de cap de nedescris si ma intrebam daca se poate monta un silentiator,si ar mai fi aerul cald care atunci cand afara sunt -5 grade baga slab si cand sunt -2 sau 0 grade baga mult mai tare...aveti idee ce ar putea fi?
o sa adaug si niste poze cu masina
mersi mult
  • catalin_delmar

  • Mesaje scrise: 81
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2003 1.2
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Nov 2010

  • Mesaj Privat
dak ai prea multi db. poate nu ai catalizatorul montat.......
  • cmiui

  • Mesaje scrise: 15
  • Locatie: Braila
  • Masina: Vectra 1998
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2011

  • Mesaj Privat
catalin_delmar a scris:dak ai prea multi db. poate nu ai catalizatorul montat.......


Azi am rezolvat-o cu sunetul.Toba pe care om are 2 gurii si i-am astupat una ca sa zic asa,cu un dop de textoril.
Acum pot spune ca se aude acceptabil,dar ramane problema cu caldura,cred ca este termostatul
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Tigra
  3. Tigra A

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR