Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Alex giani.... Pai cum ar urla Floricica dansatoarea la jandarmi sau politisti...nu cred ca au nici unul, nici altul vre un comandant ca sa sa poata sa faca asa. Si daca nu i imblanzeste ... Le trage un dans ''in rochia aia galben cu negru''...de i nauceste. Bombaaaa sexyyy... Vai de mine ... Ce personaj fetid...brrrrr....ma cutremur de scarba.
Skip ads

  • horaa

  • Mesaje scrise: 3,472
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2012 a14net
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2012

  • Mesaj Privat
@viforel - Normal ca nu au comandanti. Toti sunt pensionati fortat la 40-45 de ani cu o pensie "foarte mica" de doar 4000-7000 de lei deoarece au "muncit foarte mult".
  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Intamplarea a facut ca cunosc, indirect un personaj d asta pensionar fost cadru militar care avea o pensie de doar 6000ron. Am ramas nauc. Si dupa ceva timp mi a cazut fisa...cand Basescu le taiase pensiile alea nesimtite, au aparut ''salvatorii neamului'' ofiteresc, in persoana lu Dogaru si Valeriu Pricina... Au facut si un sindicat...s au lipit la Antena 3 si RTV. Arunca cu fecale de acolo doar doar de o imprsca pe cineva. Groaznice personaje. E normal ca s au lipit pe langa PSD altfel nu pot sa beneficieze de avantajele pensiei ''caldute''...eheee ... parca l regret pe Basescu
In ce politica "sociala'' propusa de PSD crestere salariu minim, a peniei minime, eliminare CASSsi 102 taxe...fratilor e boierie pt toata lumea. Da sa vedem de unde ia banii, ca daca i ia imprumut, parca nu mamai bucur pt ca cineva trebuie sa ma si dea baii inapoi. Peste 4 ani...o sa fie o grozavie. Eu inteleg si asta ... Ca se vrea, dar ha sa ''dam drumul la robinet incet''...
  • ahappyuser

  • Mesaje scrise: 6,657
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2010

  • Mesaj Privat
Sper ca PSD-ul sa aiba creier si s-o puna pe D-na Judecator Baltag in fruntea ministerului de justitie (o persoana apolitica, o excelenta profesionista, cu curaj si coloana vertebrala) si cu asta va fi sah-mat pentru ca se va termina acest circ zilnic care a fost incurajat din prima zi de catre presedintele României.
Skip ads

  • horaa

  • Mesaje scrise: 3,472
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2012 a14net
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2012

  • Mesaj Privat
Se speculeaza ca birurile cele mai mari vor cadea pe salariile de peste 2000 de lei, pensii de peste 1500 (sau ceva de genul) si multinationale.
Eu nu m-as supara sincer sa fiu sa fie asa... mai usor pentru mine daca scad birurile adica na, eu cel putin pana acum nu ma plang. Mi-a scazut impozitul pe casa de la 1600 de lei la 900 si impozitul pe cifra de afaceri de la 3% la 1%, deci in tot raul este si un bine dar ar trebui coborat pragul de la imm mic la imm mediu, pragul este de nu stiu cate sute de mii de lei, prag care este imposibil de atins ca pfa/imm cu 1-2 angajati. Sa zicem ca cifra corecta 15-20000 de euro cifra da afaceri (acolo deja nu mai vorbim de imm cu un angajat doi...). Si desigur, taiatul pensiilor speciale ilegale dar avocatul poporului dormea atunci si nu se mai poate face nimic acum.
  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
pana nu-l pun cu botul pe labe pe ciocoi nu vor avea liniste, gunoiul ala e sustinut de Germania, ucigasa UE.
Cum naiba un neicanimeni din Sibiu sa primeasca cea mai inalta distinctie a Germaniei.
  • ahappyuser

  • Mesaje scrise: 6,657
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2010

  • Mesaj Privat
Ia uite si aici un articol pe aceiasi tema : http://www.certitudinea.ro/...-intre-psd-si-sri
  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
alt "om de calitate", Rares Bogdan, se da mare patriot, mare roman, l-am vazut si in galerie la "U" in Gruia, pe post de mare ruman, cum naiba sa iesi in strada sa sustii o institutie represiva, DNA, e noaptea mintii.


Ultima modificare facuta de liberlamare la Lun 13 Feb, 2017 9:10 pm
Skip ads

  • alex giani

  • Mesaje scrise: 170
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2008 Z16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jul 2016

  • Mesaj Privat
E ,stai ca asta nu ar fi o mare pb, mai nou s -a umplut sistemul in functii de conducere cu femei.Sa vedeti frecusi aberant doar ca vrea sa iasa ca ea, doar pt a arata ca si ea poate sa conduca cu mana forte precum barbatul.Cat despre ce spunea cineva mai sus de Godina, ce sa zic .......un prost care sufera de vedetism, ala nu prea mai are nimic in comun cu munca de politie.El semneaza condica de prezenta mai mult pe facebook decat la munca, e un fel de femeia cu p........
  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
care femei, Turcan, Clotilda, ajungem sa o consideram pe Udrea o femeie de top cu ce tampe se plimba prin politica acum.
  • alex giani

  • Mesaje scrise: 170
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2008 Z16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jul 2016

  • Mesaj Privat
Mai nou l -au luat la puricat si pe Nicusor Dan, e la fel de confuz ca acum cateva zile.Ma intreb cu naiba a ajuns asta in parlament? Oare ce cretin l -a putut votat? Tot TFL -isti au crezut in schimbari de genul asta si l -au bagat in parlament pe prostul asta caruia ii curge scuipat din gura?
  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
TFL e de la Te Fut la Liber ?
Cam asa vad eu protestele astea.
Skip ads

  • alex giani

  • Mesaje scrise: 170
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2008 Z16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jul 2016

  • Mesaj Privat
Eheeee, Udrea era vulpe batrana unsa cu toate alifiile, nu o poti compara pe Clotilde cu Udrea.
  • alex giani

  • Mesaje scrise: 170
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2008 Z16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jul 2016

  • Mesaj Privat
Bai mor, sunt fanul tau nr 1.
  • horaa

  • Mesaje scrise: 3,472
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2012 a14net
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2012

  • Mesaj Privat
alex giani a scris:E ,stai ca asta nu ar fi o mare pb, mai nou s -a umplut sistemul in functii de conducere cu femei.Sa vedeti frecusi aberant doar ca vrea sa iasa ca ea, doar pt a arata ca si ea poate sa conduca cu mana forte precum barbatul.Cat despre ce spunea cineva mai sus de Godina, ce sa zic .......un prost care sufera de vedetism, ala nu prea mai are nimic in comun cu munca de politie.El semneaza condica de prezenta mai mult pe facebook decat la munca, e un fel de femeia cu p........

Ieee, vom ajunge sa luam m**e de la femei sub birou; asta inseamna pizdificarea barbatului (daca este permis). S-au inversat rolurile.
@ahappyuser - dragut link-ul
@liberlamare Laughing Laughing
  • alex giani

  • Mesaje scrise: 170
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2008 Z16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jul 2016

  • Mesaj Privat
Din ce in ce mai rau.Si totusi inca e bn, stai sa vezi cand or sa vrea si gay sa ne conduca.Bn ca am scapat de boul ala pe nume Remus Cernea, insa ne -am ales cu Nicusor Dan, cel putin asta e inofensiv fata de primul care incerca si el marea cu degetul acum ceva timp cu toate mizeriile lui.Pe teme de sanatate, economie si aparare era nul insa cand venea vb de homosexuali sarea din televiziune in televiziune sa ii sustina.
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,452
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
horaa face pauza 3 zile, pentru limbaj
alex giani la fel, pentru gramatica.

Horaa, dupa ce te intorci... pe pagina anterioara ziceai:
horaa a scris:....Acu a zis curtea ca oug-ul 13 era perfect in regula dar ma rog, nu doresc sa inaintez cu discutiile pe aceasta tema.
....

Poti te rog sa imi dai o referinta, un articol, unde au zis aia de la CCR asa ceva? Scuze, da' nu am prea urmati stirile il ultima vreme, am fost prins cu altele. Multumesc de amabilitate.
  • turmol

  • Mesaje scrise: 270
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Feb 2015

  • Mesaj Privat
alex giani a scris:Din ce in ce mai rau.Si totusi inca e bn, stai sa vezi cand or sa vrea si gay sa ne conduca.Bn ca am scapat de boul ala pe nume Remus Cernea, insa ne -am ales cu Nicusor Dan, cel putin asta e inofensiv fata de primul care incerca si el marea cu degetul acum ceva timp cu toate mizeriile lui.Pe teme de sanatate, economie si aparare era nul insa cand venea vb de homosexuali sarea din televiziune in televiziune sa ii sustina.


Umbla vorba prin targ ca Remus Cernea este gay sub acoperire, asa ca individul nu sustinea cauza LGBT din altruism, ci propriile sale interese (si placeri anormale cum ar zice BOR).
Eu sunt multumit ca nu ii mai vad fata buhaita pe la tv sustinand drepturile comunitatii LGBT la adoptii, casatorii etc.
  • Red_dog

  • Mesaje scrise: 1,112
  • Locatie: Arges
  • Masina: Vectra 2003 z18Xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Mai 2009

  • Mesaj Privat
una peste alta lumea a iesit in strada sa protesteze pentru nimic. Abuzul in serviciu e dezincriminat de pe vremea lui ciolos care nu l.a pus in acord cu decizia ccr, asta prin august anu trecut.Sa vedeti acum achitari in instanta pt sume d 90 mil de euro
  • Red_dog

  • Mesaje scrise: 1,112
  • Locatie: Arges
  • Masina: Vectra 2003 z18Xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Mai 2009

  • Mesaj Privat
oare atat sa poata sa inteleaga oamenii, dealtfel autoproclamati foarte destepti, care au iesit in piata ca cireada? protestam si noi, ca suntem protestatari, dar nu intelegem de ce. E frumos asa,sa zbieri un muuu in cor. Fantastic!daca ar durea prostia!?
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR