Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Tutoriale
  • scrumbie

  • Mesaje scrise: 90
  • Locatie: Iasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jul 2009

  • Mesaj Privat
Nu ma poate ajuta nimeni?
  • scrumbie

  • Mesaje scrise: 90
  • Locatie: Iasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jul 2009

  • Mesaj Privat
Mulțumesc pe aceastã cale de acum Vectra mea are închidere centralizata mai urmeazã un modul pentru ridicare geamuri
  • edwardedyy

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie: Valcea
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Feb 2015

  • Mesaj Privat
Salut am si eu o intrebare
nu mi se mai incuie portbagajul am inchidere centralizata la cheie mentionez ca se incuie toate usile doar portbagajul nu
Am verificat actuatoru si fuctioneaza .unde ar putea fi buba?
  • share2nirolf

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Caras-Severin
  • Masina: Vectra 1997
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Sep 2010

  • Mesaj Privat
alynpanda94 a scris:Salutare, astãzi am intampinat probleme la montarea inchiderii centralizate, adicã : dacã închid masina de la butucul sub usa sofer de închid toate, daca in timp ce masina ii deschisa, si vreau sa o închid cu telecomanda de închid toate usile in afara de cea a șoferului.. Pe urmã nu o pot deschide din telecomanda decat daca las tija aia roșie de la usa in jos ..Si pe urma merge sã o deschid, si cand am scos mufa de la usa sofer am reusit sa le închid si deschid fara nici o problemã, celelalte usi.. Nu usa șoferului, intrebare, sa fie de vina actuatorul ?

Bunã seara! Îmi puteți spune și mie cum ati rezolvat aceastã problemã? Aceași problema am întâmpinat și eu.. inchiderea pe partea șoferului nu acționeazã iar din aceastã cauzã nici celelalte nu funcționeazã cum trebuie. Stima!
  • share2nirolf

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Caras-Severin
  • Masina: Vectra 1997
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Sep 2010

  • Mesaj Privat
Mai este cineva pe site-ul asta activ? Sau toți v-ați luat skode și wv și ați uitat de unde ați plecat? Am pus și eu o întrebare referitor la închiderea centralizatã. Am montat o închidere aftermarket si usa șoferului nu acrioneaza, am schimbat și broasca ,același rezultat... Daca scot mufa celelalte uși se inchid și de deschid corect din telecomanda. Îmi poate spune cineva care este buna? Va rog!
Skip ads

  1. Home
  2. Tutoriale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR