Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Cum sa ... ?
  • razzzcor

  • Mesaje scrise: 21
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Corsa 2004
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2011

  • Mesaj Privat
Buna ziua tuturor . Am o corsa c si as vrea daca se poate sa imi dati un sfat va rog . As vrea sa protejez pragurile in interior daca este ceva anume de pus pentru a proteja . Disper atunci cand se suie cineva in masina si nu ridica piciorul cum trebuie si atinge pragul , il zgarie si nu as vrea sa il vad zgariat . Vreo solutie va rog ? Imi cer scuze daca postez unde nu trebuie .
Skip ads

  • cangri

  • Mesaje scrise: 5,415
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2010

  • Mesaj Privat
Vezi ca sunt persoane pe net care fabrica protectii din colant.Si poti sa pui fie carbon,fie culoarea masinii sau chiar personalizat.
  • razzzcor

  • Mesaje scrise: 21
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Corsa 2004
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2011

  • Mesaj Privat
Sa traiesti ! Ma apuc de cautat sa vad ce gasesc .
  • razzzcor

  • Mesaje scrise: 21
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Corsa 2004
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2011

  • Mesaj Privat
Am uitat sa precizez , vreau sa protejez plasticul ala de pe prag ... si pentru plasticul ala sunt protectii ?
Skip ads

  • viorelxxx

  • Mesaje scrise: 346
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Dec 2010

  • Mesaj Privat
eu am aceasi problema referitor la persoane care au onoarea sa se suie in masina mea , tin picioarele peste tot , mai au un pic si ajung si la tetiere Very Happy , cred ca am sa editez un afis gen---proaspat vopsit---nu treceti politia ---iesire de urgenta -- NU CALCATI PE PRAGURI --sau am sa le scot de tot Mad !
  • razzzcor

  • Mesaje scrise: 21
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Corsa 2004
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2011

  • Mesaj Privat
jaleee , disper , am ajuns sa ma uit atent de fiecare data cand cineva se suie in masina , iar daca ii spui la om ca nu a ridicat piciorul te intelege gresit si degeaba ii mai spui ca oricum l-a murdarit/zgariat ... Nu stie nimeni nici o solutie ?
  • viorelxxx

  • Mesaje scrise: 346
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Dec 2010

  • Mesaj Privat
singura si cea mai eficienta solutie este sa eviti sa iei pe cineva in masina sau in cel mai rau caz sa iei pe cineva care i-ti intelege problema si v-a avea grija pe unde calca !
  • victor_gl

  • Mesaje scrise: 1,039
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2005 z 1,7 dtl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Mar 2009

  • Mesaj Privat
Eu zic ca cea mai simpla metoda e sa aplici un colant pe care poti sa-l schimbi relativ usor si cu costuri minime .
PS: Ce o sa faceti cand o sa aveti copii mici si trebuie sa-i luati in masina ? Confused
  • viorelxxx

  • Mesaje scrise: 346
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Dec 2010

  • Mesaj Privat
eu am deja un copil de 9 ani dar este educat in privinta asta , mai greu a fost u sotia !
  • razzzcor

  • Mesaje scrise: 21
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Corsa 2004
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2011

  • Mesaj Privat
viorel te cred , pot sa jur ca ai dreptate , e greu cu femeile ! Cu colant nu stiu cat de buna e treaba , m-am gandit si eu . Cred ca o sa tina doar murdaria deoparte, dar ce faci cu zgarieturile ? La plasticul zgariat poti sa ii spui adio ! nu mai ai ce sa ii faci ... Sad La mine inca nu sunt zgariate , cred ca arata ca noi , dar cand se suie cineva in masina is atent la fiecare miscare care o face Smile))
Skip ads

  1. Home
  2. Cum sa ... ?

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR