Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H
  • matzavl

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 2006
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Mar 2012

  • Mesaj Privat
Va salut !
Am si eu o problema cu Bluetooth Parrot CK 3000 Evolution . Am terminat de montat pe masina mea Opel Astra H an 2006 acest Bluetooth ....toate bune si frumoase .... Am conectat tel meu personal htc evo 3d la parrot.... la gasit totul ok ....acuma cand vb cu cineva dupa 2 - 3 min de vorba se intrerupe poate si mai devreme ....se intrerupe in sensul ca nu il mai aud in boxe si ramane conectat doar la telefon conexiunea ramane valabila pt ca nu intra pe radio .....si in mers imi mai bipuie din senin ...daca stie cineva vreo setare sau ce pot sa ii fac ... Va multumesc cu stima !
Skip ads

  • lcf_156

  • Mesaje scrise: 176
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jan 2011

  • Mesaj Privat
Din pacate am un amic care are un sistem Parrot asemanator cu al tau si are acealesi probleme, probleme pe care nu le-a rezolvat pana acum. Eu in schimb am un car kit Nokia CK-7W care merge ireprosabil. Suna si tu la Parrot la asistenta sa te lamuresti. Bafta!
  • valis2200

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jan 2011

  • Mesaj Privat
salut .eu am avut alta patanie cu parrotul meu ck 3300 .am folosit pe el nokia, samsung ,sony erricson toate bune si frumoase .se conectau cum puneam contactul . mi-am luat un dual sim ca ma saturasem de 2 tel si l-am asociat cu parrotul numai ca pb abia acum aparea cand eram sunat pe cartela principala (1) toate bune si frumoase,iar pe (2) pateam la fel ca tine ramanea conectat pe extern in, se intrerupe convorbirea dar pe tel inca mergea , etc dupa multe cautari am dat de de un site w.communicar.ro unde i-am facut un update .acum nu mai am pb doar ca pe sim 2 nu imi arata numele apelantului ca pe sim 1.acum am alta pb mi-a disparut legatura de gps din meniul parrotului .dar nu ma deranjeaza...
  • timica

  • Mesaje scrise: 81
  • Locatie: Italia
  • Masina: Astra OPC 2005 z19dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2013

  • Mesaj Privat
Vad ca nu a mai continuat discutia despre Parrot de foarte mult timp. Am instalat si eu pe un astra h 2005 un sistem Parrot mki 9200. Cand ascult muzica de pe stick USB sau vorbesc la telefon cu cineva, se aude un tziuit in boxe care se aude din ce in ce mai tare cand accelerez. Daca masina sta la relanti, nu se aude nimic. Cum incep sa ma deplasez, incepe sa faca din nou. Aveti idee de la ce poate fi ?
Daca opresc Parrot, nu mai apare acel tziuit.
Skip ads

  • litian28

  • Mesaje scrise: 213
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Astra 2019 B14XFL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Pentru colegul Timica: il rog frumos sa imi spuna si mie ce cablu adaptor ISO are pe masina si ce unitate audio!Ai cumva CD30-MP3?De unde ai luat cablul adaptor si la ce bani?Lasa te rog un mesaj in PM!
  • llorenzo25

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Craiova
  • Masina: Astra 2007 1.6 XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2009

  • Mesaj Privat
Salut știe cineva din Craiova sa monteze contra cost un carkit parrot 9200 la un cd 70 navi?
  • llorenzo25

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Craiova
  • Masina: Astra 2007 1.6 XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2009

  • Mesaj Privat
Salut știe cineva din Craiova sa monteze contra cost un carkit parrot 9200 la un cd 70 navi?
Exista un adaptor ceva sa nu se intervinã asupra instalației?
  • cutienoua

  • Mesaje scrise: 326
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Astra 2009 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mar 2016

  • Mesaj Privat
ala e cu o tehnologie invechita BT 2.0, mai bine cumpara un single din radio si termina cu jaful de radio original.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR