Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A
  • b96kos

  • Mesaje scrise: 43
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2007 z13dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2012

  • Mesaj Privat
nici pe departe diferenta de 30000 km nu face departajarea...parerea mea.adica...daca prima vazuta era impecabila...asta poate sa fie mult mai rau...chiar daca are 90000km
  • azzazel

  • Mesaje scrise: 43
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Insignia 2009
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Mar 2012

  • Mesaj Privat
Nu, masina a fost adusa din afara. Daca o pui pe tester la Opel iti dai seama daca s-a umblat la km. Eu am mai verificat o masina si a avut o eroare la kmetrii de la filtrul de particule, deci se umblase la ea. Au zis astia de la Opel ca nu ai cum sa dai kmetrii inapoi fara sa isi dea ei seama pe tester.


eu cand mi am luat masina avea km dati inapoi si am fost cu ea la opel in bucuresti si mi au zis ca este in regula ca nu are nici o eroare si ca atat estetic cat si dupa testele lor(mecanice si electronice) km par reali. asa ca ai grija. am mai zis si altui coleg daca vrei sa iei ceva incearca sa afli tu de unde a fost cumparata masina si incearca sa vb acolo cu cei care au vandut o numai ei iti vor putea da un indiciu in legatura cu km.
  • csaby1994

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Mures
  • Masina: Insignia 2011
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Sep 2012

  • Mesaj Privat
salut...am si eu o insignia luata second ..la 160.000 km ..din austria are carte service facuta in reprezentanta opel pana la 150.000 , merge foarte bine
  • borsy

  • Mesaje scrise: 3,025
  • Locatie: Alba
  • Masina: Insignia 2011 A20DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2013

  • Mesaj Privat
conteaza foarte mult cum sunt facuti acei 130 000 km, adica in afara sau in oras, cum a fost exploatata, forje la rece, nefacut serviceul la timp si altele. asa ca o insignia cu 200 000 km exploatata in regim normal e de n ori mai buna decat una cu 130 000km neingrijita
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR