Parola noua?

de vanzare opel vectra b din 96 motor 1.8 16 valve,dotari: ac,geamuri electrice fata,oglinzi electrice incalzite,proiectoare ceata,masina nu are niciun defect(cu exceptia tobei finale care este ruginita),merge ireprosabil,are 150000km,carte service,la130000 a fost schimbata distributia,au fost luate 2 randuri de nr rosii,mai are un rand
in cazul in care nu se vinde pana expira nr rosii se dezmembreaza
pretr 850 euro
info la tel 0763645053
si ce taxa are?
2100 euro, sa il f** ** **** pe Boc si pe Borely de la mediu, lasa ca e mai bine sa circule cadavrele de dacii 1310 si rabele alea puturoase si toate hoiturile non-euro
asta e sistemul dupa care traim colegi si romani......o masina care se comporta ireprosabil,abs,airbag-uri si celelalte dotari,mai e si ieftina nu are dreptul de inscriere in Romania(sau cel putin nu ne permitem),e bine ca totusi creste bugetul Bulgariei cu banii romanilor......sa le fie rusine celor responsabili
masina arata beton pentru banii ceruti,spor la vanzare

P.S.si uite asa cu taxa cea noua mor samsarii de foame!
cand mai intram in tara vedeam ce cadavre veneau pe platforma,la noi se cosmetizau si era niste masini "foarte bune"
isi merita banii , nu fa greseala sa o dezmembrez ca iti scoti greu banii in schimb iti scoti mai bine !
ps andreicristea , nu mor de foame , s-au reprofilat pe alte clase de masini !
eu am zis ca fac foamea pentru ca vad ce este in vitan
Mor samsarii de foame.. am un prieten are 2 forduri focus 1.6 diesel,euro4 si nu le poate da..sta cu ele de-o luna!
sincer am luat masina in schimbul unei datorii pe care nu o mai vedeam recuperata.....ma gandeam sa o dezmembrez dar vazand cat de bine arata m-am gandit ca poate ar fi cineva interesat de a o inscrie pe bulgaria
nu se vand masinile man! e criza...
florin2203 a scris: sincer am luat masina in schimbul unei datorii pe care nu o mai vedeam recuperata.....ma gandeam sa o dezmembrez dar vazand cat de bine arata m-am gandit ca poate ar fi cineva interesat de a o inscrie pe bulgaria

parerea mea:dezmembreaz'o! daca ai timp si te poti abtine sa nu intri in bani se merita.fa o lista cu toate piesele la preturi decente si baga masina pe site.o sa'ti cam dublezi suma pe care ai pus'o,de 850e ..decizia e a ta.succes!
parerea mea e sa no dezmembrezi fiindca si sa vinzi motoru si toate piesele le vei scoate cu tzaraita deci nu toti o data! Plus de asta daca masina e buna,orienteaza-te spre o inmatriculare pe BG,si o vinzi cel putin cu 1500! tu stii totusi ce vrei! ...
masina sa vandut cu ideea de inmatriculre BG......va multumesc ptr gazduire si sfaturi!
florin2203 a scris: de vanzare opel vectra b din 96 motor 1.8 16 valve,dotari: ac,geamuri electrice fata,oglinzi electrice incalzite,proiectoare ceata,masina nu are niciun defect(cu exceptia tobei finale care este ruginita),merge ireprosabil,are 150000km,carte service,la130000 a fost schimbata distributia,au fost luate 2 randuri de nr rosii,mai are un rand
in cazul in care nu se vinde pana expira nr rosii se dezmembreaza
pretr 850 euro
info la tel 0763645053

Hai si tu in Club

Inregistrarea este si va fi mereu gratuita.

Cont Nou