Parola noua?

STIE CINEVA UNDE GASESC MAI IEFTIN?
Valva EGR sau electrovalva care o comanda? Si nu mai scrie cu majuscule (e echivalent cu a tipa).
electrovalva
Am eu. Cit oferi?
K Karoly Tg Secuiesc 0730691117

Aceasta este valva EGR cu motor pas cu pas ce echipeaza motoarele Y20DTH incepand cu 2003. Te-am intrebat daca vrei valva sau electrovalva de comanda, pentru ca eram sigur ca gresesti. Electrovalva de comanda e asta:

Ultima modificare facuta de catre LDivora la Mar 17 Jul, 2007 10:13 pm, modificat 1 data in total

Am inteles, este valva EGR cu motor pas cu pas de la firma Wahler. De ce ne-ai dat atatea poze? Era clar de la prima. Valve EGR cu motor pas cu pas sau cu motor de curent continuu produce si firma Sonceboz:

este mai accesibila la pret, unde o gasesc? O reprezentanta SONCEBOZ?
Nu exista valva EGR de acest tip (si nu numai) accesibila la pret, noua, numai SH te mai poti lipi. Si asa sunt destul de rare, avand in vedere anul de fabricatie.
Cumpar valva EGR pentru Opel Vectra 2.0 DTI model 2001. Din cauza ei masina arunca ulei pe radiator si consuma 10% extern.
Am aceeasi problema cu tine Sper sa fie adevarat.Iata mesajul altui baiat:
AM AVUT O PROBLEMA CU SUPAPA EGR AM TOT CAUTAT TIMP DE 3 LUNI SI IN SFIRSIT AM REUSIT SA GASESC PE NET O
FIRMA DIN BRASOV CARE COMERCIALIZEAZA ASTFEL DE PIESE COSTA 362 LEI NOI CU LIVRARE ACASA PT MOTORIZAREA Y 20 DTH.
CRED CA SINT MAI MULTE VARIANTE DE OPEL CU MOTORIZARE IDENTICA.PT CEI INTERESATI SCRIU DATELE FIRMEI.IHR BURO BRASOV ,
STR.BABA NOVAC NR 28 ,BL C6.AP22.500333BRASOV.TEL.0040268315980.ESTE REPREZENTENT FIRMA WAHLER ,COMERCIALIZEAZA SI TERMOSTATE.
LA OPEL ACEEASI SUPAPA COSTA 1500 LEI NOI.SPER SA FIE DE FOLOS.SUCCES

Hai si tu in Club

Inregistrarea este si va fi mereu gratuita.

Cont Nou