Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Acest topic s-a dat intr-o caterinca de genul celei facute de Basescu timp de 5 ani si care prinde la romani
Intr-o dezbatere serioasa , vizand prima functie a tarii , intotdeauna in fata alegatorului roman va avea intaietate cel care se uita la tipii aia scortosi in cravata de vorbesc in limbaj de-asta 'ntelectual , care sparge seminte in capul lor si .... face caterinca . Asa de destins atmosfera

Daca va plac emisiunile cu Divertis si rataciti in panama , asta vom avea pe viitorii 5 ani
Skip ads

  • ovidiu.SB

  • Mesaje scrise: 462
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Corsa 2007 Z12XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Intr-o dezbatere serioasa Laughing cred ca ne confunzi cu antena3


Ultima modificare facuta de ovidiu.SB la Mie 09 Dec, 2009 12:38 am
  • URAGAN

  • Mesaje scrise: 2,811
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Si daca am fi seriosi,am fi singurii politicieni adevarati din tara asta. V-am mai scris si v-o repet,noi ne dam cu parerea de politica facuta de ei...si ei care ar trebui sa faca ce spunem noi...ne rad in nas. Greu de priceput,asa-i? Rolling Eyes Nu mai bine radem noi de ei...ca atata libertate mai avem.


Ultima modificare facuta de URAGAN la Mie 09 Dec, 2009 12:38 am
  • G_S_C

  • Mesaje scrise: 817
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
URAGAN a scris:Sase...sase,or venit prahovenii... Laughing Wink Sa-i dam si lui filmul ca se plictiseste....


Sa fii tu sanatos, a mai fost adaptat ptr o alta ''sceneta''. Laughing

A cazut guvernul Boc!!!

PS: nu mai pune atatea smailesuri in mesaj, ca te-am citat si ai avut doua, iar eu n-am putut sa mai pun decat unu.
Skip ads

  • URAGAN

  • Mesaje scrise: 2,811
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Laughing Laughing Laughing Ce ziceai in P.S. ?
  • G_S_C

  • Mesaje scrise: 817
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
URAGAN a scris: Ce ziceai in P.S. ?


Pot sa ti le tai, ca sa-mi pun io Very Happy Smile Laughing
  • URAGAN

  • Mesaje scrise: 2,811
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Nu as vrea sa-l contrazic pe colegul ovidiu.SB,dar circarii continua pe OTV(asta-i un post nou de tv,ca parca nu l-am vazut pana acum?) Noroc cu biela,ca l-am descoperit si eu acum.

L.E. N-am mai pus smailesuri. Sic. Merg la culcare ca maine peste 5 minute adica,am sirviciul. Hai sa avem nopti bune.
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
URAGAN a scris:Nu as vrea sa-l contrazic pe colegul ovidiu.SB,dar circarii continua pe OTV(asta-i un post nou de tv,ca parca nu l-am vazut pana acum?) Noroc cu biela,ca l-am descoperit si eu acum.


Vrei sa zici "noroc cu Base" ca acolo isi cauta publicul tinta!
Skip ads

  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
URAGAN a scris: OTV(asta-i un post nou de tv,ca parca nu l-am vazut pana acum?) Noroc cu biela,ca l-am descoperit si eu acum.

.

asta nu cred, ai pierdut tu telenovela Elodia, era cu opeluri.
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
ovidiu.SB a scris:Intr-o dezbatere serioasa Laughing cred ca ne confunzi cu antena3


no comment ......
mai bine bem un sprit nu ?
  • URAGAN

  • Mesaje scrise: 2,811
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
liberlamare a scris:asta nu cred, ai pierdut tu telenovela Elodia, era cu opeluri.


Serios,a fost o telenovela Elodia? Daca era cu cineva care nu mai da semne de viata...fii sigur ca ma uitam. Twisted Evil Cu Opeluri sigur n-a fost. Laughing Buna dimineata la toti analistii nostri.
  • deleted-18977

  • Mesaje scrise: 2,349
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2008

  • Mesaj Privat
bertone a scris:Acest topic s-a dat intr-o caterinca de genul celei facute de Basescu timp de 5 ani si care prinde la romani
Intr-o dezbatere serioasa , vizand prima functie a tarii , intotdeauna in fata alegatorului roman va avea intaietate cel care se uita la tipii aia scortosi in cravata de vorbesc in limbaj de-asta 'ntelectual , care sparge seminte in capul lor si .... face caterinca . Asa de destins atmosfera

Daca va plac emisiunile cu Divertis si rataciti in panama , asta vom avea pe viitorii 5 ani


DE Divertis si Rataciti in Panama avem parte de 20 ani.
urmatorii 5 ,zic eu, vor fi exact la fel.[ daca nu chiar mai rau,gen ``stirile de la ora 5``]
m-am saturat sa vad pe toate televiziunile toti ``smecherii imbogatiti ``din furt exclusiv, care se cearta de dimineata pana seara.
o data n-am vazut un dialog civilizat ,armonios si constructiv. cearta , cearta,cearta.
mai bine glumim si mai radem oleaca decat sa ne contrazicem , sa ne suparam unul pe altul sau sa se ajunga la suspendari.
diferenta dintre noi [ cei de pe club] este , ca noi ramanem suparati unul pe altul, pe cand politicienii se pupa dupa emisiuni si mai pun de-o ``bordura`` care costa cat un km. de autostrada.
Skip ads

  • mishu_b

  • Mesaje scrise: 1,669
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jul 2007

  • Mesaj Privat
...
mare dreptate ai victore ...
unii dintre colegi nu vor sa inteleaga ca noi doar ne dam cu parere, atat si nimic mai mult ...

bafta
  • mariusgmg

  • Mesaje scrise: 4,097
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Ei! Buna dimineata! A reinceput activitatea pe aici?
Mare adevar grait-ai Victore. Nu merita sa dezbinam ce e frumos aici cu politica.
  • URAGAN

  • Mesaje scrise: 2,811
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
mishu_b a scris: ...unii dintre colegi nu vor sa inteleaga ca noi doar ne dam cu parere, atat si nimic mai mult ...


Unii c-o parere
Altii cu avere.
Parca eu nu l-as vrea imbracat in Mos Craciun pe Obama,sa-mi intre pe horn in casa? De la inceputul topicului tot va zic ca nu meritau atentia noastra..."smecherii"astia.
  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Ceea ce am spus ca o sa se intample, deja se intampla, cu toata gargara din electorale. Guvernul demis Boc a marit, pe furis, impozitul pe profit de la 3% la 16%. Urmeaza impozitele pe salarii si TVA-ul Smile
  • iso

  • Mesaje scrise: 1,347
  • Locatie: Galati
  • Masina: Insignia 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Mai 2005

  • Mesaj Privat
...inca sint uluit de cei 5mil de prosti votanti ai lui Basescu... O veche zicala zicea cam asa: "...intotdeauna vor exista trei mai prosti ca tine!..."
eu am luat asa ca pe un corolar al existentei vietii pe pamint . Laughing Totusi va dati seama 5mil de prosti fraieriti din vorbe de Basescu, in Romania e de trai frate ?! Laughing

De aceea propun infiintarea Clubui Violatorilor de Prosti. Asta pentru a nu lasa sa se iroseasca o importanta bogatie naturala a acestei tari. Laughing
Va astept cu propuneri pentru boardul de conducere si cu proiectul de statut, apoi trecem la vot.
  • babuliu

  • Mesaje scrise: 526
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 1998 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jul 2008

  • Mesaj Privat
dodo_13 a scris: ...Guvernul demis Boc a marit, pe furis, impozitul pe profit de la 3% la 16%...


Cred ca faci confuzie intre IMPOZITUL PE PROFIT care e de 16% si IMPOZITUL PE VENIT care e de 3%. In nici un caz venitul si profitul nu sunt sinonime in contabilitate Wink


iso a scris:...inca sint uluit de cei 5mil de prosti votanti ai lui Basescu...Totusi va dati seama 5mil de prosti fraieriti din vorbe de Basescu...De aceea propun infiintarea Clubui Violatorilor de Prosti


Cei 5 mil de PROSTI cul le zici tu si-au exprimat optiunea, prin exercitarea unui drept. Nu toata lumea gandeste la fel ca tine, dar asta nu ar trebui sa te faca pe tine mai bun, destept sau mai cu mot. Pareri radicale de genul asta au mai avut si altii de-a lungul timpului, nu esti singurul, cu siguranta nici primul sau ultimul.
Cred ca de asemenea ai vrea ca toti romanii sa fie peste 1,80m 90 kg, blonzi cu ochi albastri. Am dreptate? Rolling Eyes

LE : Adevarul este relativ, depinde de perspectiva
  • deleted-18977

  • Mesaje scrise: 2,349
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2008

  • Mesaj Privat
mariusgmg a scris:Ei! Buna dimineata! A reinceput activitatea pe aici?
Mare adevar grait-ai Victore. Nu merita sa dezbinam ce e frumos aici cu politica.


normal ca ai chef de vorba, daca azi noapte [ la munca] ai soilit .

colegul ISO, las-o mai moale cu aprecierile la adresa votantilor lui Base , ca iar incepe razbelu` p-acilea.
chiar invit colegu specializat in `imagini`, sa ne posteze vreo doua t-34 si niste rachete balistice sol-sol.
  • dorin-b

  • Mesaje scrise: 1,821
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Sep 2007

  • Mesaj Privat
eu propun sa citesti regulamentul forumului Embarassed Aceasta afirmatie este valabila pentru d-l ISO. Poate se sesizeaza si moderatorii.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Chestionar

Cu cine votezi in Turul 2 de scrutin?
Traian Basescu 57%
Mircea Geoana 42%
211 voturi

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR