Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • CORBU

  • Mesaje scrise: 1,670
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Zafira Tourer 2015 b16dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Dec 2006

  • Mesaj Privat
da Voi atzi dat volumul mai tare sa auzitzi cum claxoneaza ala cu humvee-ul poate are si el o urgentza iar talibanii aia nu prea raspund la altfel de semnale decat asa..(nu tin cu americanii) Doar am auzit claxonu Twisted Evil
Skip ads

  • vlazduhu

  • Mesaje scrise: 156
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1998 X18XE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jun 2006

  • Mesaj Privat
daca ai da volumul si mai tare ai auzi si cum rade...
  • Florin_

  • Mesaje scrise: 103
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2000 1.7 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Feb 2006

  • Mesaj Privat
asa e, poate ca m-am pripit nitel.

Am dat si volumul mai tare si intr-adevar se aude claxonul (destul de slab sunetul de altfel). Si intr-adevar ca multi soferi nu reactionau de loc ciconduceau relaxati (la cat de slab era claxonul ala..mai degraba se auzea zgomotul motorului Smile) )

So mea culpa! (totusi nu cred ca avea nic o urgenta ci doar condecea preventiv pt. a preintampina atacuri teroriste- nu am auzit nici un fel de ras).

numai bine!
  • Ioan Paul

  • Mesaje scrise: 98
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Feb 2005

  • Mesaj Privat
Salut,
vad ca nimeni nu a remarcat, off topic, ca soselele sunt bune in ciuda bombardamentelor care au avut loc.
Si, daca nu va suparati si pe la noi sunt unii care conduc aproximativ in felul acela, desi nu este stare de razboi. Uitati-va la cei cu "tancuri", si nu numai, care depasesc coloane in stationare, care la intersectii forteaza galbenul, care in intersectii fac stanga/dreapta de pe banda care nu permite acest lucru, care depasesc pe linie continua etc.
Skip ads

  • roBERT

  • Mesaje scrise: 1,724
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mai 2004

  • Mesaj Privat
S@m0v@ru1_Pr@fu1t a scris: majoritatea gandesc la modul simplist si sunt contra Americii.

Poate cunosti sau stie cineva la ora actuala care este numarul total al victimeleor din randul civililor in Iraq de la inceputul ostilitatilor... chiar ma intreb cine gandeste "simplist" de vreme ce acest razboi reprezinta un subiect aprins de disputa la ora actuala in SUA ... http://www.ziua.ro/display....d3887091b988277bf
  • vlazduhu

  • Mesaje scrise: 156
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1998 X18XE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jun 2006

  • Mesaj Privat
vezi site-urile pe care le-a publicat aici cineva (nu mai stiu, maiandrei sau botosu) in care americanii isi cereau scuze pentru votul acordat lui Bush.
  • S@m0v@ru1_Pr@fu1t

  • Mesaje scrise: 210
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Calibra 1993 C20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Aug 2005

  • Mesaj Privat
Nu am zis ca sunt pro sau contra, razboiul in sine este o tragedie... Dar ca si in razboiul Israel vs Palestina vina este a ambelor parti. Eu ma gandesc ca daca tie, irakian nascut si crescut acolo, nu iti pasa ca faci victime in randul alor tai, cum sa le pese altora...

Oricum, n-as vrea ca topicul sa degenereze intr-o discutie despre razboi... Era vorba despre masini si condus si ar fi bine sa ne limitam la atat... Mersi Smile
  • vlazduhu

  • Mesaje scrise: 156
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1998 X18XE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jun 2006

  • Mesaj Privat
nu mi se pare ca topicul este unul despre condus. Forumul, da, s-ar preta la asemenea domeniu de discutiel, insa topicul, chiar daca s-a dorit a fi despre felul in care conduc, nu pot sa faci abstractie ca ala e un vehicul militar care se deplaseaza intr-o tara ocupata, el aflandu-se in postura de atacator.

Dar, pentru a limita certurile si a oricaror discutii mai neplacute, sunt de acord cu incheierea comentariilor (si o sa incep prin a nu mai posta eu, fireste). Pana la urma, ce ne doare pe noi? (ne doare, stiu, dar hai sa ne prefacem ca nu e asa)
Skip ads

  • BAZGANM

  • Mesaje scrise: 630
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Feb 2006

  • Mesaj Privat
eu unul nu as vrea sa trag o concluzie gresita dar numai daca ai fost acolo si numai daca ai trecut prin un atac terorist cu i.e.d. sau v.b.i.e.d si ai vazut de ce sint in stare poti trage concluzii despre acest stil de condus!mai bine sa moara masa decit mama!asa ca incheiati subiectul!sa lasam pe cei ce au fost acolo si cunosc despre ce este vorba sa vorbeasca!
  • orinoco

  • Mesaje scrise: 251
  • Locatie:
  • Masina: Corsa 2004 Z13DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Oct 2006

  • Mesaj Privat
BAZGANM a scris:eu unul nu as vrea sa trag o concluzie gresita dar numai daca ai fost acolo si numai daca ai trecut prin un atac terorist cu i.e.d. sau v.b.i.e.d si ai vazut de ce sint in stare poti trage concluzii despre acest stil de condus!mai bine sa moara masa decit mama!asa ca incheiati subiectul!sa lasam pe cei ce au fost acolo si cunosc despre ce este vorba sa vorbeasca!


tu ai fost akolo ??? Razz
  • BAZGANM

  • Mesaje scrise: 630
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Feb 2006

  • Mesaj Privat
dap!si am vazute multe!si multi morti din cauza unei masini nevinovate!asa ca..........
  • orinoco

  • Mesaje scrise: 251
  • Locatie:
  • Masina: Corsa 2004 Z13DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Oct 2006

  • Mesaj Privat
BAZGANM a scris:dap!si am vazute multe!si multi morti din cauza unei masini nevinovate!asa ca..........

zau...ai imbuteliat apa minerala si tu...ca aia 2 sau ceva mai serios ?? Smile
Skip ads

  • BAZGANM

  • Mesaje scrise: 630
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Feb 2006

  • Mesaj Privat
foarte serios! care aia doi?si crezi ca imi arde de glume?am vazut 19 morti din cauza unei masini nevinovate plina cu 400 kg expozibil! si asa ca chestie si acum sint in aceiasi situatie!asa ca nu este de gluma!
  • Florin_

  • Mesaje scrise: 103
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2000 1.7 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Feb 2006

  • Mesaj Privat
atunci sa se inchida topicul si gata.

este f. greu sa ne dam cu parerea daca nu cunoastem situatia in ansamblu. In film doar se vede un sofer care este "regele" soselei (care sfideaza orice regula de circulatie) si nimeni nu are de unde sa stie care e situatia sau ce s-a intamplat inainte. Asa ca de cat sa ne dam cu parerea la un material care ofera doar partial informatii..mai bine sa fie nchis topicul!

Numai bine!
  • S@m0v@ru1_Pr@fu1t

  • Mesaje scrise: 210
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Calibra 1993 C20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Aug 2005

  • Mesaj Privat
Florin_ a scris:este f. greu sa ne dam cu parerea daca nu cunoastem situatia in ansamblu.


Asa cum ziceam si mai sus: daca citeati si voi si restul de informatii din pagina ati fi vazut ca e vorba despre modul in care sunt obligati sa conduca pt a evita posibile atacuri. As vrea sa il vad pe ala care statea in coloana cu Hummerul, asteptand sa moara...


Rog un moderator/admin sa blocheze topicul... Multumesc.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR