Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • secarianu

  • Mesaje scrise: 885
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Omega 2001 Y22DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mar 2007

  • Mesaj Privat
Vorba unuia dintre colegii mei de munca care le zise celorlalti, dupa ce acestia si-au luat toti masini straine cu credite, vazandu-se numai el cu Dacie pe tura: Ce ma, decat ca voi, veniti la munca cu Astra-e, Vectra-e, Golf-uri, Bora-uri, Passat-uri si mancati toata ziua eugenii !?
P.S.: eugenie - biscuiti simpli cu crema de cacao-0,20 lei

Deci, cam asa ceva se intampla prin tara noastra! Bineinteles ca mai sunt si exceptii.
Skip ads

  • sabothor

  • Mesaje scrise: 403
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Feb 2007

  • Mesaj Privat
Hai sa fiu si eu un pic nesimtit ... am si eu unu' de-asta la mine la serviciu, seful meu conduce un Land Rover Freelander (@12.ooo euro SH) si el conduce un Audi TT... de fiecare data cand mergem la masa la o rotiserie, el baga motive ca sa scape de noi. Face foamea la greu din motive numai de el stiute... deh' .. trebuie sa venim cu TT-ul la serviciu zi de zi si ala nu merge pe apa plata Mr. Green
Sa numai zic ca daca ii zice cineva sa mearga cu el cu masina pana la rotiserie .. nu se paote .. ca numai gaseste locul de parcare sau .. nu incap 4 persoane in masina (si aici are dreptate!)

Tzache, daca ai vazut ce am scris aici .. mi se rupe (inima)

Adrian
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Continuam cu ce am mai vazut pe litoral :

1. Un Ferrari alb in Jupiter , urcat cu rotile din stanga pe bordura ca n-avea altfel loc de parcare la strada . S-a dat omul jos din ea si statea in spatele masinii . A stat vreo ora degeaba , pana cand s-a plictisit de indivizii aia care-i fotografiau intr-una masinuta .
2. Un Mercedes SLR tot in Jupiter a vrut sa iasa dintr-o parcare si cred ca si-a crapat spoilerul intr-o groapa . Deh ..aici nu-i autobahn

Curios este ca mi-a zis cineva ca anul asta se poarta la masinile de fitze culoarea alba . Eu am crezut ca n-au mai avut bani de metalizata , insa dupa ce am vazut si un Porsche Cayenne alb mi-am dat seama ca omul avea dreptate .
  • sabothor

  • Mesaje scrise: 403
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Feb 2007

  • Mesaj Privat
Da am observat si eu ca albul e la moda. M-ar abte gandul sa o vopsesc si eu, ce ziceti? Ati mai vazut un Bertone alb?
Skip ads

  • Manu

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Iasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jul 2007

  • Mesaj Privat
ce proprietati? unul din 3 oameni cam cat are o familie are un amarit de apartament de 30-40-hai50 mii de euro.... extraordinar... atita castiga un neamt cu un salar mediu intr-un an si jumatate ....
unde la romini daca nu e mostenit de la bunici , facem rata pe el in banca si platim 20 de ani.... dic ala![/quote]


Unde mai sunt apartamente de 30 40 mii? Ca vreau si eu ! In Iasi cel putzin stiu sigur ca nu mai gasesc un aprtament fara 40mii pe putzin, intr-o zona najpa
  • shoot3r90

  • Mesaje scrise: 62
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Feb 2008

  • Mesaj Privat
am vazut SLR-ul ala gri si CLS-ul pe sosea...
  • aliecs

  • Mesaje scrise: 18
  • Locatie: Galati
  • Masina: Corsa
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2007

  • Mesaj Privat
slr-u` ala seama cu masina lu batman Smile) de`fapt..cred ca si cel care o conduce e un fel de batman..mic negru si cu dureri de inima..Smile)) eu ma simt bine in corsa mea Razz
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR