Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • danieel

  • Mesaje scrise: 297
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Vectra 2007 19cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Dec 2008

  • Mesaj Privat
Eu am avut de lucru cu cei de la reprezentanta OPEL si sunt foarte slabi pregatiti si habar nu au (am fost cu cateva probleme si le-am rezolvate la service private sau personal),sau poate eu am reusit sa creez probleme asa de mari incat au fost depasiti de situatie.Si daca mergeti la service autorizate (nu in spatele blocului la nea Mitica)sunteti mai sigur de manopera, dar trebuie sa cereti garantie si eventual sa urmariti cum si ce lucreaza (nu ca cei de la OPEL care iti ia masina si nu o mai vezi ,decat dupa asa zisa rezolvare)Am vazut ca intre angajatii de la OPEL erau persoane disponibilizate din diferite motive de la alte firme(ma intreb oare cat de bine cunosc ei marca OPEL daca pana ieri faceau suruburi sau schimbau jante la CIELO) In fine eu voi merge la OPEL cand nu vor mai fi alte service si nu pot eu rezolva problema.
Skip ads

  • savuleo

  • Mesaje scrise: 13
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 z14xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Feb 2008

  • Mesaj Privat
azi m-a lovit un volvo cu o blonda la volan nu e rau,sunt sters pe partea stinga,de la bara spate pina la usa fata stinga,tipa are asigurare la Carpatica, are cineva idee unde sa merg sa termin repede?
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Padure fara uscaturi nu exista .
Gold Platin Galati mi-a mancat 1 an din viata , batandu-si joc de mine si de banii mei . Niste ordinari
Di Bas Ploiesti ... Sunt ok , nu exceleaza , insa macar incearca , macar preturile la manopera si piesa sunt putin mai mici , macar angajatii au bun simt
AutoAiss Focsani - Am ramas placut impresionat de ei

Asa ca se poate
  • raducu ion

  • Mesaje scrise: 419
  • Locatie: Arges
  • Masina: Meriva 2004 Z16 xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Oct 2006

  • Mesaj Privat
Eu unul numai calc in reprezentanta OPEL. Motivul :de sarbatori in jur de 26 decembrie 2008 mi-a sarit o axa cu came m-am dus la reprezentanta m-au tinut o luna sa-mi schimbe un piston ,4 supape ,planat chiuloasa, semeringuri supape ,total cost 55milioane si cand credeam ca am motorul ca nou si dupa atatia bani sa ma pomenesc ca mananca 2L ulei la 2000km parcursi (opel agila) dupa reparatia capitala acesta fiind si motivul vanzarii ei 7 luni mai tarziu (precizez ca inainte manca in jur de 300ml ulei la 10000km) sunt varza. Cu respect.
Skip ads

  • mishu_b

  • Mesaje scrise: 1,669
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jul 2007

  • Mesaj Privat
bertone a scris:Padure fara uscaturi nu exista .
Gold Platin Galati mi-a mancat 1 an din viata , batandu-si joc de mine si de banii mei . Niste ordinari
Di Bas Ploiesti ... Sunt ok , nu exceleaza , insa macar incearca , macar preturile la manopera si piesa sunt putin mai mici , macar angajatii au bun simt
AutoAiss Focsani - Am ramas placut impresionat de ei

Asa ca se poate


in legatura cu DiBAS Ploiesti - luati si bagati la cap.
https://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=47318

bafta
  • savuleo

  • Mesaje scrise: 13
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 z14xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Feb 2008

  • Mesaj Privat
am rezolvat local cu un amic 600 lei indreptat usor usa spate ,fata;vopsit aripa,usa fata si spate.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR