Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • beynur

  • Mesaje scrise: 206
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Zafira 2006 Y2,2DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2007

  • Mesaj Privat
INTERZIS LA VACCINARE

- persoane cu alergii
Salut.eu m-am vaccinat,dar innainte de a face vaccinul doctorul,m-a intrebat daca sufar de ceva,daca iau pastile etc.i-am spus ca sunt alergic la praf si ca fac vaccin o data pe luna ptr alergie,si mi-a zis ca nu are nimic,ca pot face vaccinul.
deci?...........pe cine sa credem Rolling Eyes
Skip ads

  • ExpressVectra

  • Mesaje scrise: 598
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2009

  • Mesaj Privat
INTERZIS LA VACCINARE

- persoane cu alergii Shocked
Acuma 2 zile imi curgea nasu de zici ca aveam "robinet" dureri de cap etc deja eram panicat paracetamol,algozone ceai fierbinte si sunt fresh . Gripa Porcina nush poate e poate nu e. da o sa mai urmeze si altele gripa clubopel, opel.de exempul:) Noapte buna ca e tarziu!Smile Embarassed
  • beynur

  • Mesaje scrise: 206
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Zafira 2006 Y2,2DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2007

  • Mesaj Privat
ce inseamna alergia la praf

dermatophagoides farinae
dermatophagoines pteronyssinus
acarii
si nu am mai scris ca am spus doctorului ca sunt alergic si la ISTAMINA (se gaseste in anumite mancaruri)si CIPRESSO(un fel de brazi)

INTERZIS LA VACCINARE PERSOANELE CU ALERGII
ce sa mai intelegem?
  • ciprinel

  • Mesaje scrise: 1,372
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 2006 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Apr 2008

  • Mesaj Privat
Azi dimineata citesc in adevarul o rubrica despre moartea lui Toni Tecuceanu. O dezvaluire noua spusa de fratele sau : Toni a luat un alt virus periculos in spital
Skip ads

  • D_M_G

  • Mesaje scrise: 2,274
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2009

  • Mesaj Privat
ExpressVectra a scris: Gripa Porcina nush poate e poate nu e. da o sa mai urmeze si altele gripa clubopel, opel.de exempul:)

Uite ce mai urmeaza! Conform OMS.... Laughing Laughing
Potrivit expertilor OMS, in viitorul apropiat lumea va fi cuprinsa de o pandemie de guturai elefantin african, de diaree si gonoreea furnico-ariceasca din Rusia. Deosebit de ingrijoratoare pentru epidemiologi este amenintarea proliferarii a tulpinilor australiene de schizofrenie a ornitorincului si de hemoroizi "mama Kangaroo".

Dar oamenii de stiinta cred ca virusul cel mai periculos este cel al impotentei caprine, care, desi nu e o boala mortala, in mod fatal ameninta omenirea cu disparitia. Ca urmare a gripei aviare, ne vom confrunta cu boli cumplite, cum ar fi pojarul gandacului de bucatarie, guturaiul pisicesc, scolioza canina si diareea cetaceica.

Amenintarea sifilisului de popandau este mai puternica ca niciodata. Oamenii de stiinta cerceteaza in acest moment care sunt necazurile pe care ni le poate aduce vulpea polara.
  • zafirul

  • Mesaje scrise: 1,444
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Se pare ca Toni Tecuceanu n-a murit de porcina...

http://www.hotnews.ro/stiri...t-fratele-meu.htm
sau
http://www.mediafax.ro/soci...atele-meu-5317545
  • Bogeyman

  • Mesaje scrise: 235
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Ascona 1985
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Mda...si ce e nou? Inca o data, se dovedeste ca romanica e tara tuturor mizeriilor. Se profita de moartea unui om ca sa nu ramana baietii pe stoc cu dozele de vaccin pe care s-au platit niste bani frumosi? Se minte in ultimul hal, pe fata, cand toata lumea vede adevarul? Se fura la 4 maini si apar jegurile care ne conduc pe la televizor si ne spun ca ne va fi greu si anul asta?
Pe cine mai mira lucrurile astea (si multe altele) inseamna ca n-a trait in frumoasa noastra tarisoara plina de nenoro...oameni cu bun simt, responsabilitate si interes fata de semeni.
La multi ani!
  • indy

  • Mesaje scrise: 1,093
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2007

  • Mesaj Privat
beynur a scris:INTERZIS LA VACCINARE

- persoane cu alergii
Salut.eu m-am vaccinat,dar innainte de a face vaccinul doctorul,m-a intrebat daca sufar de ceva,daca iau pastile etc.i-am spus ca sunt alergic la praf si ca fac vaccin o data pe luna ptr alergie,si mi-a zis ca nu are nimic,ca pot face vaccinul.
deci?...........pe cine sa credem Rolling Eyes



se refera la persoane alergice la albumina - oua in general
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR