Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • SUPERDRAGOS

  • Mesaje scrise: 2,680
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Frontera 2001 3.O DI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Prietene....Dar SUNT niste gunoaie...!
Skip ads

  • FLO11

  • Mesaje scrise: 101
  • Locatie: Covasna
  • Masina: Vectra 1994 TC4EEI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Dec 2008

  • Mesaj Privat
cateodata suntem judecati dupa faptele rromilor prin europa dar ..... sunt si romani care fac tara de "nesquick". sincer nu suport rasa, (etnie, stare de spirit,culoare, miros), rasist, nerasist ei au dus faima si mandria tarii in europa cu ghilimelele de rigoare.
  • petrecila

  • Mesaje scrise: 1,096
  • Locatie: Bacau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Apr 2007

  • Mesaj Privat
As avea ceva foarte sugestiv, ca sa vedeti si voi, dar este primit pe mail in format .pps si nu stiu daca se poate ridica aici. Unii pote ca stiu despre ce fisier este vorba si ce palate si lux incredibil au. Toate din cerseala, furt, inselatorii si fentarea statului de taxe si impozite.

LE Fisierul l-am primit sub denumirea "Cine a platit toate acestea?".
  • Deathman

  • Mesaje scrise: 493
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2002 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Sep 2008

  • Mesaj Privat
Nu mai pot de mila lor. Primesc de la Stat ajutor social, sunt tratati in spitale poate mai bine decat as fi tratat eu (noroc ca n-am avut nevoie de spitalizare pana acum), desi majoritatea n-au asigurare de sanatate, in schimb eu cotizez in fiecare luna o suma destul de frumusica.
Pe langa toate astea mai si fura si si-au luat si nasul la purtare pentru ca stiu ca Politia Romana n-are curaj sa se ia de ei. A, sa nu uitam si de palatele mai sus amintite.

Era sa mai scriu una alta, dar mai bine ma abtin.
Skip ads

  • sorin666

  • Mesaje scrise: 3,893
  • Locatie: outside Manell's Land
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2004

  • Mesaj Privat
stefan_ciocoiu a scris:cum suntem noi tratati in afara asa sunt si ei tratati la noi,toate din considerentul ca reprezinta o minoritate

*
Imi pare rau, dar aici este IMAGINEA celor care "reprezinta" romania in lume... Daca primii romani pe care italianul de la sat poate sa-i vada sunt tigani, a doua familie e de hoti, prostituatele de pe sosea tot romance sunt, ce mai vreti ?
Veniti la Paris in zona Garii de Nord, vi-ar piere brusc cheful de solidaritate cu "fauna" vorbind romaneste pe acolo...
  • sorin666

  • Mesaje scrise: 3,893
  • Locatie: outside Manell's Land
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2004

  • Mesaj Privat
stefan_ciocoiu a scris:eu unu nu sunt rasist

*
Eu DA Exclamation
  • D_M_G

  • Mesaje scrise: 2,274
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Amnesty International sa vina cand se strang indienii nostri si umplu poienile cu jipane si limuzine de ultima generatie, avand pe mese sute de purcei fripti si curcani prajiti! Sa se uite cu atentie la kilele de aur ce le cocosaza grumazu si la palatele de clestar cu 'jdamii de turnulete! Ce mai conteaza ca dintr-o mie ce ciori 10 muncesc si restu' ciordesc? Ce conteaza ca din mosi stramosi apa la ei ...curge-n dolari si imputiciunea este regina? Vrem ca Amnesty International sa-l cloneze pe Antonescu!
  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
sa-i duca de aici si sa-i tina cum vor ei.
  • ciprinel

  • Mesaje scrise: 1,372
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 2006 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Apr 2008

  • Mesaj Privat
Eu nu sunt rasist, ci foarte rasist. Mama Doamne daca ma apuc sa scriu aici nu mai ma opresc pana maine. Sa le dea foc ca asta merita. In zona casei mele sunt ceva tigani cu bani si mai mai ca iti rad in fata. Autoritatile de cacat ale Romaniei stiu sa ceara impozite si taxe la fraierii care muncim zi de zi, de dimineata pana seara, da p-astia nu-i intreaba nici TATAMARE de taxe. Pai d-aia au tupeu care-l au, din cauza dragilor nostri alesi. D-aleas foc si astora. Gata am incheiat ca ma doare capu.
  • ceribros

  • Mesaje scrise: 532
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mar 2008

  • Mesaj Privat
CapellaCt a scris:@ceribros orice rasa are uscaturile ei.Sunt romani violatori,norvegieni criminali,parizieni traficanti de droguri,spanioli care sparg seminte,etc.
Sa nu interpretezi postul meu ca o contradictie.Nu iau apararea tiganilor,nu-i am ²la suflet² nici eu,dar nu poti discrimina o persoana pentru culoarea pielii sau numele din buletin.
Legat de ²sa isi ia sotia sau copilul din statie sa nu se ia de el/ea nenorocitii² ai dreptate,cunosc sentimentul Wink

Din pacate aici e vorba numai de uscaturi, aici se pune problema ca orice padure uscata mai are cate o crenguta verde dar si aia ofilita. Eu crede-ma am ajuns la capatul disperarii cu asemenea creaturi. Unde intorc capul numai de ei dai si de manelele lor nenorocite care ne-au distrus cultura si ne perturba linistea zi de zi. Nu stiu cati dintre voi au parte de asemenea specimene de aproape dar eu temporar stau cu 2 familii de tigani in bloc si sincer m-au zapacit cu manele si urletele lor zi de zi desi am incercat sa vb cu ei sa le explica dar nimic. Plus de alta ce sa mai zici unuia care in secolul XXI inca se incalzeste cu lemne si taie in fata blocului cu toporul vreascuri. acum 2 ani au taiat un porc pe asfalt, ce poti sa mai ceri. Sunt inca obinuiti cu viata de cort.
P.S. @mihdoi nota 10 pt post Mr. Green
  • dancuciureanu

  • Mesaje scrise: 16,457
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Agila 2001 Z10XE + Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Clubopel chiar daca nu este trecut in Regulament nu promoveaza si nu permite discutii xenofobe.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR