Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • dgxshpe

  • Mesaje scrise: 657
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa Z13DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Mda .. am fost aseara sa alimentez de la OMV dinspre gara Progresu si mi-am blestemat zilele... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Frate cred ca ar trebui sa ii plimbam un pic pe astia de la primarie cu masina lor pe acolo. Si sa-mi deschid service pe Giurgiului, ca sigur o sa fac o gramada de bani din schimbat suspensii la masini. Twisted Evil Twisted Evil
Propun sa facem o motiune din partea noastra si sa o trimitem la primaria sectorului 4. In atentia Domnului Adrian Inimaroiu. Sa-i trimitem facturile pentru piese spre decontare. Laughing
Dar nu se stie daca Giurgiului este trecuta in sectorul 4 sau in sectorul 5 ???
  • Marius T.

  • Mesaje scrise: 626
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Z 16 XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Dec 2005

  • Mesaj Privat
E in sectorul 4. Eu scap de gropi destul de repede fiindca stau pana in piata Progresului venind dinspre Sura Mare.
  • b82bog

  • Mesaje scrise: 400
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Sep 2005

  • Mesaj Privat
[quote="Marius T."]E in sectorul 4. Eu scap de gropi destul de repede fiindca stau pana in piata Progresului venind dinspre Sura Mare.[/quote]

Ai si tu ceva de slalomat pe la Sura Mare Very Happy Eu oricum fac plinul frigiderelor celor de la la primarie de cate ori trec pe acolo.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Cica se vor apuca si aici de lucru (ceea ce eu nu cred ca se va intampla prea curand). Pare-se totusi ca blaturile cele mari sunt prin zona centrala. Deja firmele de asfaltare refuza anumite tronsoane ca deh nu se scot.....E INCREDIBIL!!!!!!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR