Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning
  • catakevi

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2010

  • Mesaj Privat
vad ca se da in chat pe aici..am sa va cer chirie:D
  • GabiB77

  • Mesaje scrise: 2,387
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2011 A12XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jul 2005

  • Mesaj Privat
catakevi a scris:vad ca se da in chat pe aici..am sa va cer chirie:D


Pai discutie e, asta daca nu cumva ai incurcat borcanele si credeai ca vorbeste lumea in topicul tau de vanzare prelungire bara Wink
  • Cipiotul

  • Mesaje scrise: 2,753
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2008

  • Mesaj Privat
pedro12 a scris:Scuze Andrei dar ce sunt alea "negrese" ...lamureste-ma te rog mult .....
Eventual da-mi si ceva explicatii in plus ..te rog frumos Sad Rolling Eyes

gasesti sigur la cei care monteaza rigips ... ei folosesc in mod curent "negrese"
  • catakevi

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2010

  • Mesaj Privat
salut baieti dupa ceva cautari am gasit prelunigrea mea.. http://irmscher.de ,dai astra -Astra G Fliessheck-prima de sus cea albastra!pretul de catalog este 389E cum am vb si cu ,colegul notru sergiu sunt destul de rare si piperate ca pret deci daca era sa o dau cu 200 ron ma pacaleam.. asa ca daca e cienva interesat rog s ama sune 0768 633848 sau sa mi propuna o oferta ..afirm ca nu este saprta zagraita etc.. azi am fst la garaj si am curatat o.. multumes! poset ce mia zis colegu paote nu ma crede lumea...."De la sergiu2008 (Offline)
Trimis Ieri - 09:12 pm
Salut man daca e sa o luam astfel prelungirea aia daca e ca a mea e nemteasca si e de la irmscher producator de tuning nemtesc pe coltul din dreapta trebuie sa scrie irmscher si cod Art. Nr. i2001001 una noua e 388 de euro iar una la mana a doua depinde cum gasesti ,si la ce bani orcum sunt foarte rare nu are ori si cine,eu asa am luat masina cu ea! uite si site-ul de la producator http://irmscher.de ,dai astra -Astra G Fliessheck-prima de sus cea albastra si vezi pretul si cum arata!bafat"
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR