Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • mctoto

  • Mesaje scrise: 1,846
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Calibra 1993 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mai 2006

  • Mesaj Privat
biela te rog: nepolenizat Smile
Skip ads

  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Vine chinezu' sa-l bage in geamantane pe danezu' stiulete. Ca in prezervativ nu mai intra. Laughing
  • popescu iulian

  • Mesaje scrise: 1,400
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Antara 2012 A22DMH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Gata bai, lasatii ca ia-ti facut vedete pe astia doi. Dupa ce am vazut pozele deja mi-am dat seama despre ce progenituri vorbim aici, si va spun eu - nu merita.
  • Slick

  • Mesaje scrise: 1,319
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2004 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2004

  • Mesaj Privat
biela-manivela a scris:Avea dreptate cine a spus ca mama prostilor e mereu gravida. Mai ales pe la Ploiesti. Laughing

Si tu faci parte din categoria protagonistilor acestui topic ? Un om cu capul pe umeri nu ar spune asta niciodata. Cred ca te-a luat valul si ar fi cazul sa iti ceri niste scuze.
Skip ads

  • popescu iulian

  • Mesaje scrise: 1,400
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Antara 2012 A22DMH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jun 2006

  • Mesaj Privat
biela-manivela a scris: Laughing Nu am nimic cu ploiestenii, dar printre ei mai creste cate-un stiulete d-asta avortat.


Nu cred ca s-a referit la toti cei din ploiesti ci numai la exemplare de genul de mai sus.
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Slick, cred ca ai indepartat o parte din ceea ce am scris ca sa ma intepi. Nu am nimic cu tine sau cu alti ploiesteni. Dupa cum a subliniat si popescu iulian, m-am referit numai la cei doi retarzi.
  • Slick

  • Mesaje scrise: 1,319
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2004 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Iulian, daca spunea despre Ieseni iti garantez ca te-ai fi atacat.

biela-manivela, daca nu aveai nimic cu Ploiestenii nu spuneai propozitia aia. E ca si cum as zice eu "toti care au nickul biela-manivela sunt niste prosti. Nu ca m-as referi la colegul de pe forum cu care nu am nimic." Tu te-ai fi atacat ? Eu zic ca ai intrecut masura bunului simt si ca ar trebui sa iti ceri niste scuze. Nu voi mai continua discutia in offtopic. Faci cum crezi.

Numai bine.
  • Iscander_88

  • Mesaje scrise: 426
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 1999 Y16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Baieti, cat va certati voi aici intre voi, intriga mi-a zis pe mess ca a vandut masina si a plecat in anglia...asa ca, daca mai vreti sa ii stricati masina, sa nu i-o stricati pe a altuia
Skip ads

  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
De teama sa nu aiba masina avariata spune cu disperare ca a vandut-o. Laughing Daca ar fi vandut-o cu adevarat l-ar fi durut in bascheti. Nu ar fi tinut sa spuna cat mai multora de pe forum ca nu o mai are. Very Happy
  • Gabi.B.HD

  • Mesaje scrise: 3,439
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2011 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2007

  • Mesaj Privat
În plus, la vânzare, se schimbă numerele de înmatriculare fiindcă sunt mulţi care vor preferenţiale. Deci nu a vândut-o.
@bertone,
L-ai întrebat pe cap de cretă cum se face că tu ştii atâtea despre cei doi iar el bate pasul pe loc? Sau l-ai pus să-ţi explice ce măsuri de identificare a luat?
  • mihai_39

  • Mesaje scrise: 833
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Mar 2007

  • Mesaj Privat
Nu neaparat. Daca pastreaza numerele, fostul proprietar trebuie sa mai alerge un pic pe la politie pentru a plati o taxa. Daca pur si simplu cedeaza numerele de inmatriculare, scapa de asta. Din ratiuni de comoditate, este posibil sa fi cedat numerele cu tot cu masina. Mai ales daca a plecat din tara, ca nu are ce face cu ele. Taxa e oricum cateva zeci de ron.
  • add

  • Mesaje scrise: 133
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2007 z12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mar 2007

  • Mesaj Privat
cum sa nu pastreze ma numaru cu DNZ? e emblema lui cum are si celalalt CNZ sau KNZ ... dumb bastards.
Skip ads

  • shaormafm

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Ce copii prosti.Doua mortaciuni.Au impresii de baieti rai ,de mafioti.Fara suparare dar io le-as rupe capu la amandoi.Si nu acum.Peste ceva timp.Sa nu stie de unde li se trage.Cand ies din masina sa se uite de 2-3 ori sa vada daca nu cumva ii asteapta cineva.Fara urme.Daca nu avem bun simt,respect etc.o sa ne omoram pe strada,doar pentru ca unii cred ca au mai multe drepturi. Din cand in cand ma mai apuca cate o nebuneala sa ma dau jos la cate unii sa fac sa dreg dar imi trece repede.Ce ar fi daca te-ai lua la bataie cu toti care te enrveaza?Faceti si voi o selectie.Ba da unii chiar o merita.Sa mor daca mint.Ba si ii urasc pe astia care vin cu mama ,tata,fratii mai mari(io asa faceam)cand dau de belea.Stai frate,daca ai facut-o acu suporti consecintele,daca ai cojones.Daca nu iti vezi de treaba ta.Daca maimuta nu intelege de vorba buna atunci poate merita o palma.Dar marea majoritate sunt mielusei daca te dai mai tare la ei(zic din proprie experienta).Salve si mii de bombe!
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,463
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
alo, senvici, pardon, saorma, nu incerci sa vorbesti (scrii) si tu coerent?
  • toma_marius

  • Mesaje scrise: 838
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2003 y17dt isuzu
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Apr 2006

  • Mesaj Privat
Super funy , si ziceam ca ma culc , ce sa ceri domne , niste tzarani.... Smile) Smile) aia doi trogloditi de pestera frati c amibele din mezozoic, aratari de genu vin la mare si sai vezi doamne ce soferi sunt ei daca ce sai le faci ... e motivul pentru care am pistol , pistol cu apa , cind ma supara il scot pe geam si pac pac inspre cine vocifereaza sa se racoreasca un pic , glumesc , dar constanta nu incurajeaza astfel de evenimente si de cite ori vor aparea sigur va fi cineva care sa ia masuri , plus ca vorba aia ne vedem la mare , aviz lu danezu , bulinezu si prichindezu eventual bulanezu , noi stim ca la ploiesti sau facut strazile dupa birturile din sat , si pe coana vitriol da sa stiti ca romales sunt si pe la noi de fapt la noi e mai rau ca se pun si bariere de obicei si platesti , plus ca daca vrea sa dea de tine te filmeaza pe bulevarde , cica sunt si camere ascunse prin mamaia si nu numai deci pentru oameni cu posibilitati se afla imediat ce si cum asta daca vrea sa se inteleaga si vorba aia sa ti se confiste masina asa din te mir ce iarasi e pacat .
Va salut domnilor ,nu fiti tristi , viata trece
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR