Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • VectraDTI

  • Mesaje scrise: 685
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2004

  • Mesaj Privat
bertone, ce s-a mai intamplat?
ti-a venit pana la urma felicitarea acasa de la politie?
nu de alta, dar saptamana trecuta mi-a venit si mie o felicitare, prin care eram anuntat ca pe data de 17 aprilie (deci dupa mai mult de 6 luni) am fost filmat in loc. barcanesti cu viteza peste limita legala si ca trebuie sa declar soferul...
  • jolyjoker

  • Mesaje scrise: 116
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1994 c18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Sep 2006

  • Mesaj Privat
190km/h vii se pare o viteza prea mare in localitatile aflate pe dn...???dar ce sa mai zic de prietenii nostrii kre chiar nu stiu kre e dif intre a merge tare si a rupe acu d la vitezometru..am fost martor la o faza in care unu cu un "PREA SMECHER BERTONE" a fost luat cu radarul la intrarea in bucuresti cu 245km/h...si a fost oprit la scanteia..d asta ce sa mai zicem???unii chiar sunt inconstienti...ma gandesc unu la viata celorlalti participanti la trafic..dar si la a lui..pt k dak ii apare ceva in fata eu crd k are nevoie d peste 500m pt a frana pt a putea cel putin evita intr un fel acc...dar dak nu...sincer dumnezeu sai ierte...au am si carnet d motor...si stiu ce inseamna viteze de peste 200km dar fratilor..NOI NU AVEM STRAZI PT ASA CEVA SI NICI SOFERI KRE SA TI SE DEA LAOPARTE DIN CALE..asa k aveti grija ce si pe cine omorati..
  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR