Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra A
  • chiuariu

  • Mesaje scrise: 56
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 1993 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Mar 2012

  • Mesaj Privat
nu te inteleg deloc de la colegul opel_istul(respect) nu ai luat ca era scump prin curier te ajungea sa zicem 100 ron de aici nu ei ca este scump si sunt hoti...Tu cam ce ai vrea colegu? totul pe degeaaba si piesa si curierul "NICI MAMA NU EA DAT LUI TATA PE DEGEABA"
Daca te interesa in mod normal masina cumparai piesa sau nu mai faceai atata caz pe forum ...Chiar nu te inteleg....Sad
Skip ads

  • Adrian Cosma

  • Mesaje scrise: 272
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2003 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Aug 2012

  • Mesaj Privat
Adevarul cam asta e.. Avem 4 pagini de chat si nimic rezolvat pana acum. Ocupam spatiu degeaba aici, ma simt si prost ca am contribuit la MIRC-ul asta... Ia legatura cu opel-istul si cu 90 ron maxim ai rezolvat.
  • stork

  • Mesaje scrise: 104
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2013

  • Mesaj Privat
nu te-a obligat,si nu v-a obligat nimeni la acest mirc.Nu v-a pus nimeni pistolu la tampla si nu va obligat nimeni sa faceti mirc pe acest thread cu mine.Ce va tot victimizati atat?Se poate inchide acest thread ca deja mi-a sarit tzandara un pic
Rog un moderator sa inchida acest "mirc" fara rost,eventual puteti sa-l si stergeti.
  • stork

  • Mesaje scrise: 104
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2013

  • Mesaj Privat
chiuariu a scris:nu te inteleg deloc de la colegul opel_istul(respect) nu ai luat ca era scump prin curier te ajungea sa zicem 100 ron de aici nu ei ca este scump si sunt hoti...Tu cam ce ai vrea colegu? totul pe degeaaba si piesa si curierul "NICI MAMA NU EA DAT LUI TATA PE DEGEABA"
Daca te interesa in mod normal masina cumparai piesa sau nu mai faceai atata caz pe forum ...Chiar nu te inteleg....Sad


bai maimutoiule ca deja imi pica dracii pe tine io am zis ca sunt hoti la dezmembrari nu am zis ca sunt hoti aici pe forum.Ai grija cum potrivesti cuvintele.Nu vreau nimic pe degeaba el mi-a zis ca mi le da cu 60 ron si io am propus prin posta romana ca sa ies mai ieftin cum orice om vrea asta.Ce ti se tot pare in neregula atat?
Skip ads

  • chiuariu

  • Mesaje scrise: 56
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 1993 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Mar 2012

  • Mesaj Privat
eu nu ma cert cu tine daca atata minte ai si te maimutaresti pe aici mai bine imi vad eu de treba si ms pentru jignire
  • stork

  • Mesaje scrise: 104
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2013

  • Mesaj Privat
pai ia mai bine veze-ti tu de treaba ca poate chiar ai treaba si te retin.Sa-ti fie rusine de maimutoi.Cum iti permiti sa vi sa-mi spui ca fac io pe cineva hot aici pe forum.Masoara-ti cuvintele pe viitor,ca altul te si bate pentru vorbele astea scoase fara sa gandesti.Du-ten ma-ta pana la urma urmei numai cu un maimutoi ca tine nu mai ma certam.Vad ca tot cu nasu pe sus esti cand afirmi: ca tu nu stai sa te maimutaresti cu mine,si ca atat minte am.......
Nu-mi aduc aminte sa te fi invitat sa participi la discutia asta
  • chiuariu

  • Mesaje scrise: 56
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 1993 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Mar 2012

  • Mesaj Privat
nu te inteleg deloc de la colegul opel_istul(respect) nu ai luat ca era scump prin curier te ajungea sa zicem 100 ron de aici nu ei ca este scump si sunt hoti...Tu cam ce ai vrea colegu


citeste bine eu ma refeream ca de la opel_istul nu ei ca e prin curier "si de aici" ma refeream la dezmembrari tu ai inteles gresit ..eu nu am zis ca ai facut pe cineva hot de pe forum
  • stork

  • Mesaje scrise: 104
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2013

  • Mesaj Privat
ia citeste mai bine,sa vezi ce reiese din exprimarea ta.Citeste mai bine.Io din exprimarea ta inteleg asa ca nu iau de la opelistul care il respecti totodata ,de aici nu iei ca sunt hosti.Vrei sa ghicesc io ca prin exprimarea ta: "DE AICI" inseamna dezmembrari?
Omule invata sa te exprimi ca din formularea ta reises faptul ca i-am facut hoti pe astia de pe forum,de aia mi-au sarit dracii
I-am facut hoti pe aia de la dezmembrari ca asta sunt niste jnapani.Cum puteam io sa spun ca userul opelistul e hot cand chiar m-am mirat ca il da chiar ieftin cu 60 ron?Cum puteam sa-l fac io hot?
  • chiuariu

  • Mesaje scrise: 56
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 1993 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Mar 2012

  • Mesaj Privat
nu am dece sa-i fac pe colegi hoti am invatat multe de aici si multi mau ajutat si pe mine si le port respect la toti ...si pe tine te respect ca doar suntem colegi ...chiar dak a intervenit o mica "altercatie "sa-i zicem Smile...
  • stork

  • Mesaje scrise: 104
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2013

  • Mesaj Privat
cu toate ca te-ai exprimat tu gresit,nici eu nu trebuia sa ma comport asa,imi pare rau,sunt destul de nervos si de obosit pe ziua de azi.O gramada de draci mi-am facut cu multi oameni
  • stork

  • Mesaje scrise: 104
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2013

  • Mesaj Privat
chiuariu a scris:nu am dece sa-i fac pe colegi hoti am invatat multe de aici si multi mau ajutat si pe mine si le port respect la toti ...si pe tine te respect ca doar suntem colegi ...chiar dak a intervenit o mica "altercatie "sa-i zicem Smile...


tot n-ai inteles vad...nu am zis ca i-ai facut tu hoti,io ti-am explicat ce reiesea din exprimarea ta.Faptul ca i-as fi facut io hoti nu tu...ma rog in fine
Si retine aspectul ca io nu vrea nimic pe degeaba,opelistul mi-a zis ca-mi da piesa cu 60 ron.El a spus pretul nu eu,iar eu era normal sa vreau acea piesa prin posta romana ca orice alt om.Faptul ca el nu doreste sa trimita prin posta ca e prea comod e problema lui.Citeste mai in spate sa vezi ca asta am zis.Ca de aia mi-au sarit nervii pe tine ca ma acuzi ca vreau nu stiu ce pe degeaba,ca si mama nu i-a dat tatei pe degeaba sau mai stiu io ce aberai tu pe acolo....
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra A

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR