Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Cobra 9340 are protectie VG-2 si SPECTRE 1.
Skip ads

  • cristidb

  • Mesaje scrise: 1,140
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Doar ca spectre e acum la versiunea 4. Cobra are si mai multe benzi decat exista in realitate asa ca...
Pentru cei cu cobre era suficient sa schimbe radarele cu unele mai performante. De fapt la cat caraie cobrele mai mult te sperie si te fac sa mergi incet decat sa te linisteasca.
  • indy

  • Mesaje scrise: 1,093
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2007

  • Mesaj Privat
1-Daca nu ma insel, si Beltronixul meu RX65 are tehnologie VG-2;
2-Mi-e clar ca au saracit saracii astia care sunt ei saraci, ca nu era de ajuns sa fie doar cu duhul!
3-In textul legii va scrie mai mult ca sigur ca se interzice FOLOSIREA si nu prezenta in masina a unui detector; si o sa ii rog sa imi probeze si mie ca l-am folosit sau nu (procedural si fara a-mi viola proprietatea)
4-Si acum cu detector si eventual intr-un viitor fara detector, eu voi merge absolut la fel: cat de repede sunt eu convins ca ma lasa conditiile de drum si trafic, fara insa a depasi limita de 'carnet' adica nu mai mult de 50 kmph peste limita considerata legala.
5-Sa fim seriosi, abia m-am intors din Petrosani, am facut 4h 25 pana la intrarea in Buc si inca 70 min pana acasa! In conditii de ploaie torentiala aproape tot drumul. Imaginati-va cum ar fi sa fi facut 6 ore poate pana la intrarea in Buc si 10 min pana acasa (sunt cca 10 km). Poate asa imi convenea, desi vreau sa vad un sofer care merge DIN PRINCIPIU cu 50 prin sate ca sa il mananc!
6-Tind sa constat ca pe unele sectoare de drumuri (vezi TarguJiu-Petrosani) cel mai eficace mod de a limita viteza este de a distruge drumul, sau a-l lasa in paragina. La mai mare, si pe alte sectoare!
7-Ati auzit ca Videanu a fost prins pe autostrada cu 150 !?!?!?!?! subiect de senzatie nu alta:D

Hai ca iarasi ma scarbesc astia...
  • deleted-8071

  • Mesaje scrise: 414
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Poate sa le interzica..ca asa cum l-am folosit si-nainte sa fie legale asa le voi folosi si de acum incolo.Atata timp cat am VG2 nu-mi fack probleme.Cum i-mi da alerta de VG2 i intrerup alimentarea de la plafoniera Smile)

Cat despre Cobre..intradevar alarme false cu duimul.Eu am un wistler Raritate pe la noi Talladega Racing Version....care de 3 ani..nu a dat chiks niciodata.
Skip ads

  • mishu_b

  • Mesaje scrise: 1,669
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Ca orice idee creata din partea politiei (ex militie, cap de creta, Garcea, etc) aceasta este departe de a fi una dintre cele mai bune.

Ei vor sa treaca in ilegalitate detectoarele - dar ce fac cu:

- parcarea pe linia de tramvai,
- circulatia pe linia de tramvai,
- depasirea pe linia continua,
- alcolul la volan,
- DRUMURI NESEMNALIZATE, vezi noile capcane de pe DN1 de la Brasov catre Sibiu cu noile refugii in mijlocul soselei NESEMNALIZATE.... ufff
- etc

doar cateva din actiunile care ar trebui sa le omoare timpul "garceiilor" ...

cu siguranta voi gasi o modalitate de a avea detectorul montat pe masina Smile.

bafta
  • codrin

  • Mesaje scrise: 477
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2001 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2004

  • Mesaj Privat
Chiar o sa-mi pun detectorul pe un analizor de spectru sa vad si eu cat radiaza oscilatorul .
Am o prastie de detector din 2004 care m-a salvat de multe ori . L-am folosit si atunci cand nu era voie , si nu am avut probleme de nici un fel . Nici macar nu-l opream atunci cand treceam pe langa un radar . Indiferent ce se va intampla , nu o sa renunt la el . Bineinteles , va fi dublat in permanenta de statie si navigator .
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR