Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning
  • Adi Iulian

  • Mesaje scrise: 167
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Salut! daca are cineva o schema sau stie cum fac sa pun un bass pe vectra c / nu am idee cum sa scot un semnal mic pentru amplificatorul de bass , vreau sa pun doar bass la CDR2005 VDO si sa las difuzoarele originale de usi
  • azz
  • Suspendat
  • 858 mesaje
  • din 28 Jun 2011
  • Vectra 1996 X20XEV
  • Olt
  • azz

  • Mesaje scrise: 858
  • Locatie: Olt
  • Masina: Vectra 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2011

  • Mesaj Privat
daca cdr-ul nu are iesire pt subwoofer din fabrica singura alternativa este sa te legi de una dintre iesiri/preferabil spate si sa legi asa in statie/amplificare.amplificarile auto au 2 intrari 1 pt iesirea sub din caset tip mufa rca"semnal slab" si o intrare high level care poti sa o bagi din 1/2 dintre difuzoare"din 1 dif mono din 2 stereo".eu am a 2 varianta si nu o recomand dar in lipsa de alta varianta merita.de ce nu o recomand cand umbli la setarile casetofonului de ex bass/treble automat ii modifici si la statie cum scoate si exista varianta sa se auda urat.dar daca cauti o anumita setare si ramai la setarea respectiva sa ai mai mult inalte si medii reglezi ulterior statia totul iese bine.nu recomand modulator auto pt ca scoate urat de tot basul si nu o sa poti regla statia nici cu ajutor de la dumnezeu si fara radio-cd de la domo la 1 mil bucata Smile o sa ai acelas rezultat.
  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR