Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • bogdanbratescu

  • Mesaje scrise: 410
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Aug 2005

  • Mesaj Privat
De miercuri nu mai sunt posesor de opel. L-am avut timp de un an si pot spune ca este o super masina. Sper ca noul proprietar sa fie la fel de multumit de ea, si sa nu aiba incidente. De marti , miercuri sper, sa devin posesor de toyota. Nu parasesc de tot acest forum care a fost un ajutor f.f. bun timp de un an si un pic. Pacat ca cei cu toyota nu au un asemenea forum( ca dimensiune si utilizatori). Daca sunt discutii pe acest forum si pot ajuta cu ceva o sa raspund.
Skip ads

  • Grig

  • Mesaje scrise: 24
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Apr 2006

  • Mesaj Privat
Bafta in continuare. Sper sa fi multumit de alegera facuta si sa nu ai probleme, iar din cand in cand mai arunca un ochi si pe la noi, asa de dragul vremurilor trecute. S-o stapanesti sanatos.
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
adio dar raman cu voi...
Pai mie mi se pare ca faptul ca ai un opel nu e o conditie necesara.. e pur si simplu un "stimulent" sa ajungi sa fii membru al acestei comunitati. daca tie iti place cu noi, poti sa iti iei si camion dupa aia, ca tot ramai:)
ce fel de toyota iti iei?
  • bogdanbratescu

  • Mesaje scrise: 410
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Aug 2005

  • Mesaj Privat
jE a scris:adio dar raman cu voi...
Pai mie mi se pare ca faptul ca ai un opel nu e o conditie necesara.. e pur si simplu un "stimulent" sa ajungi sa fii membru al acestei comunitati. daca tie iti place cu noi, poti sa iti iei si camion dupa aia, ca tot ramai:)
ce fel de toyota iti iei?


avensis 1.8 benzina. Si oricum raman cu voi.
Skip ads

  • bogdanbratescu

  • Mesaje scrise: 410
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Aug 2005

  • Mesaj Privat
mi-a ajuns masina. Mai ma primiti pe acest forum?
  • bogdanene

  • Mesaje scrise: 695
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2001 Y 20 DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Nov 2005

  • Mesaj Privat
adu-o diseara la intalnire s-o vedem

Very Happy
  • Ingineru

  • Mesaje scrise: 1,086
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1998 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jun 2004

  • Mesaj Privat
Sigur ca te primim. Ca prim sfat pt. masina pe care ai luat-o (am la servici asa ceva de 1 an jumate aproape): la 3 luni da-i cu spray pe la filtrul de polen si cam la 6 luni schimba-l. E de fapt singura "problemuta" pe care am avut-o cu masina asta, in rest e excelenta. Ce sa-i faci, n-a fost proiectata pt. orase d-astea "prafuite" ca la noi...
Iti urez sa te bucuri de masina si sa nu razi prea tare de Opel dupa ce 7-8 ani n-o sa deschizi capota decat pt. completare lichid parbriz si verificat nivel ulei.
  • bogdanbratescu

  • Mesaje scrise: 410
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Aug 2005

  • Mesaj Privat
Ingineru a scris:Sigur ca te primim. Ca prim sfat pt. masina pe care ai luat-o (am la servici asa ceva de 1 an jumate aproape): la 3 luni da-i cu spray pe la filtrul de polen si cam la 6 luni schimba-l. E de fapt singura "problemuta" pe care am avut-o cu masina asta, in rest e excelenta. Ce sa-i faci, n-a fost proiectata pt. orase d-astea "prafuite" ca la noi...
Iti urez sa te bucuri de masina si sa nu razi prea tare de Opel dupa ce 7-8 ani n-o sa deschizi capota decat pt. completare lichid parbriz si verificat nivel ulei.


multam
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR