Ai uitat parola?

• Edie

• Mesaje scrise: 20
  • Masina: Vectra Z19DT din 2006
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat in: 11 Dec 2006

Vand Opel Astra G Caravan, benzina 1.4 16 valve. Primul proprietar, achizitionata din reprezentanta Opel ( Di bas), km reali, fara accident, pachet de drumuri grele( inaltata putin ) anvelope de vara pe jante de aliaj si anvelope de iarna pe jante de tabla. Culoare negru metalizat. itp-ul facut pe 3 sept 2012. Aer conditionat, abs, alarma, geamuri electrice. Pret 4200E negociabil, merita vazuta, se accepta orice teste. Tel. 0744.537.626. Masina poate fi vazuta in bucuresti, zona stefan cel mare.

- Anunt expirat -
  • deleted-61307

• Mesaje scrise: 1,020
  • Cont inregistrat in: 24 Mar 2011

Trebuie sa pui neaparat poze, altfel iti vor inchide anuntul.
KM reali: ai putea sa-i pui.
  • Edie

da scuze pt km.... 88500 km. Referitor la poze ... nu am putut sa le pun de pe ipad. cum ajung la un pc le atasez imediat.
  • yceboi

• Mesaje scrise: 580
  • Masina:
  • Cont inregistrat in: 24 Apr 2008

schimbi cu tico plus dif din partea mea?
  • Edie

nu, multumesc.
  • mykytot

• Mesaje scrise: 27
  • Masina: Astra din 2005
  • Cont inregistrat in: 22 Sep 2008

Am daca va intereseaza la schimb un Astra H din 2005. 1,7cdti, 101cp, 166000km, bixenon adaptiv la drum(AFL), senzori de ploaie si lumini, pilot automat, airbaguri frontale , laterale, cap, cotiera Opel, torpedou refrigerat, oglinda retrovizoare electroheliomata, pachet lumini interior citit, scaun sofer reglabil pe toate pozitiile ortopedic, ABS+ESP, jante de aluminiu Opel pe 16", folie omologata fata+spate, oglinzi electrice, geamuri fata electrice, injectoare recalibrate recent, merge excelent.
Daca doriti sa vedeti aveti anuntul aici: http://opel.anunturi-auto.4...h-1-11647936.html)

Intra si tu in Club!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Solutii la probleme tehnice
check Intalniri locale
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata