Parola noua?

Vand Opel Astra G Caravan, benzina 1.4 16 valve. Primul proprietar, achizitionata din reprezentanta Opel ( Di bas), km reali, fara accident, pachet de drumuri grele( inaltata putin ) anvelope de vara pe jante de aliaj si anvelope de iarna pe jante de tabla. Culoare negru metalizat. itp-ul facut pe 3 sept 2012. Aer conditionat, abs, alarma, geamuri electrice. Pret 4200E negociabil, merita vazuta, se accepta orice teste. Tel. 0744.537.626. Masina poate fi vazuta in bucuresti, zona stefan cel mare.

- Anunt expirat -
Trebuie sa pui neaparat poze, altfel iti vor inchide anuntul.
KM reali: ai putea sa-i pui.
da scuze pt km.... 88500 km. Referitor la poze ... nu am putut sa le pun de pe ipad. cum ajung la un pc le atasez imediat.
schimbi cu tico plus dif din partea mea?
nu, multumesc.
Am daca va intereseaza la schimb un Astra H din 2005. 1,7cdti, 101cp, 166000km, bixenon adaptiv la drum(AFL), senzori de ploaie si lumini, pilot automat, airbaguri frontale , laterale, cap, cotiera Opel, torpedou refrigerat, oglinda retrovizoare electroheliomata, pachet lumini interior citit, scaun sofer reglabil pe toate pozitiile ortopedic, ABS+ESP, jante de aluminiu Opel pe 16", folie omologata fata+spate, oglinzi electrice, geamuri fata electrice, injectoare recalibrate recent, merge excelent.
Daca doriti sa vedeti aveti anuntul aici: http://opel.anunturi-auto.4...h-1-11647936.html)

Hai si tu in Club

Inregistrarea este si va fi mereu gratuita.

Cont Nou