Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • classalex

  • Mesaje scrise: 93
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Aug 2006

  • Mesaj Privat
Stiti cumva,daca cumpar radio cd-ul original al Opelului meu Astra G,i-i pot pune dupa aia tub plus statie?Adica modele de la Opel de radio cd-uri,suporta statie plus tub?Daca da,toate,sau numai anumite modele?
Skip ads

  • pystha

  • Mesaje scrise: 222
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Aug 2006

  • Mesaj Privat
sigur ca poti atasa tub Twisted Evil

insa subwoofer nu poti si nici statie
  • classalex

  • Mesaje scrise: 93
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Aug 2006

  • Mesaj Privat
Aha,deci nu are iesire ptr statie?Inseamna ca nu am facut nimik...vroiam un sunet mai bun,fara sa schimb cd-ul,strica mobila de interior..:)Trebuie sa gasesc atunci un mp3 negru!
  • starter666

  • Mesaje scrise: 334
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LEx
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jun 2006

  • Mesaj Privat
cum sa nu mearga sa atasezi statie ? merge !!! casetofonul sau cdul masinii original nu are iesire pt. statie.. dar sunt variante si pentru tipul asta de cd fara iesiri ...ori iei statie direct cu high input si legi la ea canalele din spate .. iei statie de 4 canale .. 2 canale le pui in boxele din spate de unde ai scos semnalu pt statie .. si 2 canale in punte wooferul !! sau daca nu iei o statie cu high input deja pe ea .. vezi ca exista pe piata de vanzare adaptoare high-low care modifica semnalul puternic care vine din canalele amplificate de cdu auto in semnal de putere mica ca sa poti sa legi statia !! posibilitati sunt multe .. ideea e sa iei statie de 4 canale .. ca daca iei de 2 canale .. nu mai poti sa folosesti decat 2 boxe pe langa woofer !!
Skip ads

  • classalex

  • Mesaje scrise: 93
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Aug 2006

  • Mesaj Privat
Aha,si nu este nici o diferenta legata de calitatea sunetului?Mi-ar place sa o scot la capat.Starter cand am timp te contactez,lasa-mi si mie nru tau de tel,sa-mi mai dai cate un sfat cand o sa cumpar statia.Merci mult!
  • Corsa_1.2

  • Mesaje scrise: 155
  • Locatie:
  • Masina: Corsa 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Oct 2005

  • Mesaj Privat
Iar fader-ul in vei folosi pe post de volum pt sub Smile Ca statie poti incerca DLS alea stiu ca au asa ceva, dar sunt si altele, in functie de ce vrei de la bass-ul tau
  • classalex

  • Mesaje scrise: 93
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Aug 2006

  • Mesaj Privat
Da,nu vreau sa sparg geamurile,dar vreau un sunet f calitativ,plus ca volumul masini este mic,avantajeaza mult.!
  • starter666

  • Mesaje scrise: 334
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LEx
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jun 2006

  • Mesaj Privat
man daca nu esti maniac cu sunetu .. nu te arunca sa iei ceva foarte scump .. io am statie de la jbl 60.2 legate canalele in punte pt. subwoofer(una dintre cele mai ieftine statii de firma de pe piata).. difuzorul de la woofer nu e de firma dar mia placut calitativ cum merge(termen de comparatie .. wooferul jbl CS 1204T pentru cine stie modelul se auzea mai slab decat asta..leam comparat pe masina).. !! daca dau volum mai mare in cd deja nu se mai poate sta in masina .. dardaie oglinzile.. imi dardaie firele de par din cap de la presiunea wooferului! deci nu are rost sa te arunci la ceva foarte puternic daca stii ca nu il vei folosi la adevarata valoare !!
  • bucifer85

  • Mesaje scrise: 334
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 z19dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jan 2008

  • Mesaj Privat
hai sa va zic yo :
Am un prieten care este electronist , si scoate semnal pur fara zgomot de fond(cu comutator)
daca sunteti interesati puteti sa-i dati un telefon si va intelegeti cu el ID mes Mihaisat
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR