Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  • h0rm0n

  • Mesaje scrise: 3,973
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2001 Y26SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2007

  • Mesaj Privat
este in fratelia aproape Strada Alunis. unde e capatul linia 7 care face curba colt vezi biserica mergi drept si a doua strada pe stanga,mai biune cauti pe pagini aurii sigur ai sa agasesti acolo.
  • Xirallic

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 2001 EcoTec
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Va salut pe toti!
Am si eu o problema...Cineva mi-a zgariat masina in parcarea din spate de la Bega. Usa din spate are o urma de la bara lu ala...sunt urme de plastic din bara...de alea negre.....dar si tabla e bagata usor inauntru....Stiti cumva ceva metoda de a rezolva o problema ca asta?....Daca stiti...puteti sa-mi spuneti...si cam cat ar costa o treaba ca aia?...Ideea e ca tabla nu are "cute"...e doar impinsa mai putin de jumate de centimetru inauntru....aaaaaaaa.....si masina e un Astra Caravan.....
  • costicimpy

  • Mesaje scrise: 326
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Astra 2008 Z17DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Ai casco- treaba i simpla- usa noua gata vopsita pe masina ta! Very Happy
Si eu am avut o zgarietura pe usa spate de 10 cm. si nici nu au stat pe ganduri.
Sincer nu ma prea asteptam!
Daca nu ai casco, cauti un service de meseriasi si ti o indereapta de nu are voie sa se observe, daca ai spus ca este usor infundata fara cute!
Pe un coleg la costat indreptatul la o aripa spate infundata serios diametru de 30 cm 4 mil.
Dar el avea un ford k si aripa spate are multe prelungiri si cred ca i mai complicat ca la tine.
Sper ca vei iesi mai subtire la pret. Laughing
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR