Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A
  • nutzicu

  • Mesaje scrise: 72
  • Locatie: Vaslui
  • Masina: Insignia 2010 A 20 DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mai 2013

  • Mesaj Privat
catalin4u24 a scris:Pai ca sa ajunga scaunul in asa hal cum spui tu (slinos).... cel fel de om poti fi...
Eu nu sunt pentru huse, eu fac parte din categoria alora care cred ca husele dadeau bine pe Dacia 1300, pentru ca tapiteria la Dacii era de tot rahatul, si urata si de proasta calitate...
Apoi scaunele mele nu au cum sa ajunga rau, pentru ca am grija de ele, daca le patez le duc la spalatorie, curat tapiteria, o fac din nou ca noua. Nu fumez, nu beau cafea, deci mai greu...
Iar husele alea de 650 - 700 de euro?! Alta aberatie enorma, pai cu 800 o retapitez cu piele naturala oameni buni!
......poftim huse pe masina.....arata poate mai bn decat una in piele originala de fabrica....asa am ales eu modelul cu material pe mijloc....de pret ce sa iti spun...cu 1000 de lei am facut-o...plus volanul imbracat in piele cusut la mana...deci concluzie...
Skip ads

  • plattymir

  • Mesaje scrise: 42
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Insignia 2010 A20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Imi poti da mesaj privat cu tapiterul?firma sau persoana fizica. Imi place ideea de tapitare a scaunelor..dar nu stiu cat m'ar costa.
  • nutzicu

  • Mesaje scrise: 72
  • Locatie: Vaslui
  • Masina: Insignia 2010 A 20 DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mai 2013

  • Mesaj Privat
Deci ca pret eu am platit 1000 de lei inclus volanul imbracat in piele dar cusut la mana..as putea recomanda un baiat foarte bun si renumit din piatra neamt..numai cu tapiteri se ocupa..eu unu nu am mai ajuns la el sa o fac in august anul trecut pt ca am gasit alt baiat tot asa de bun la mn in oras(Vaslui)....care mia imbracat-o in piele asa ca la carte...pentru 1000 de lei normal ca se merita...poftim poze asa ca ideie sa vz cam cum stau pe insignia...modelul cu material pe mjloc am ales eu ...tu de ex poti sa ti-l faci cu piele totala plus ca poti sa iti alegi culoare preferata......cauta pe fb interioare piele piatra neamt ceva de genu.....depinde si de unde stai tu.....
  • alex giani

  • Mesaje scrise: 170
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2008 Z16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jul 2016

  • Mesaj Privat
Cred ca le poti scoate si la un 600 -700 lei daca vei cauta pe la mai multe ateliere.Oricum e o idee buna asta cu huse imitatie piele facute la tapiter, nici nu se cunosc ca sunt huse pt ca sunt montate profesionist, se pot curata direct pe masina, ii schimba si aspectul daca scaunele le ai din textila si le si protejaza de toate intemperiile si uzurile.Orice ar spune unii astea nu mai sunt tiganii din targul vitan.
Skip ads

  • nutzicu

  • Mesaje scrise: 72
  • Locatie: Vaslui
  • Masina: Insignia 2010 A 20 DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mai 2013

  • Mesaj Privat
Alex nu gasesti....deja 1000 de lei nu-s nimic....doua zile a stat masina acolo....a demontat scaune bancheta tot.....pai munca lui....materialele....astea nu costa ?.....mi se pare foarte putin 1000 in cazul meu....pai a muncit omu ala...2 zile de dim pana seara...asta e
  • alex giani

  • Mesaje scrise: 170
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2008 Z16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jul 2016

  • Mesaj Privat
Defapt da ai dreptate uitasem sa iau in calcul montarea demontarea scaunelor, oricum pretul e rezonabil in comparatie cu cele dupa siteurile de mai sus.Dar cred ca acolo se adauga pretul ala datorita materialelor folosite, alcantara, etc.una peste alta e bun pretul.Cumnatul meu are un astra j 2015 si la fel ca multi altii nu e adeptul huselor pe scaune ,drept urmare il face nepotul meu de puscarie in interior mai are putin si isi face abonament la spalatorie.
  • plattymir

  • Mesaje scrise: 42
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Insignia 2010 A20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jan 2013

  • Mesaj Privat
E super bun pretul.pacat ca e departe. Eu stau in hunedoara. Poate sunt alti colegi care recomanda tapiteri mai aproape?tie ti'a iesit super masina. Bravo pt alegere
  • catalin4u24

  • Mesaje scrise: 62
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2016
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Da, arata excelent. 1000 de lei nu sunt 700 de euro cum se vorbea pe aici. Adica la tine nici nu zici ca sunt huse.
Eu o sa le fac si eu, dar o sa le retapitez, tot asa jumate piele jumate textil.
  • nutzicu

  • Mesaje scrise: 72
  • Locatie: Vaslui
  • Masina: Insignia 2010 A 20 DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mai 2013

  • Mesaj Privat
O sa revin si cu poze cu volanu...sa vedeti ce frumos a iesit...smecherie.....cu toate ca nu are deloc uzura tot am ales optiunea sa-l protejez....mi-a aratat cam cum ar veni si mi-a placut ...o sa revin cu poze la volan....😉😉
  • code01011

  • Mesaje scrise: 102
  • Locatie: Tulcea
  • Masina: Insignia 2013 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Aug 2016

  • Mesaj Privat
Da, arata superb. Nu inteleg deloc pe cei contra huse dar in fine, fiecare cu ce il doare.

Pacat ca e departe baiatul asta de mine iar aici in zona (jud Tulcea) nu gasesti nimic ... caut de ceva timp sa imi pun huse dar nimic in zona la mine.
  • HBuga

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Nov 2020

  • Mesaj Privat
Eu dexeplu fac taxi cu ea , normal ca am nevoie de huse 😁😁
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR