Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra C/Signum
  • VILY_88

  • Mesaje scrise: 21
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2004 Y22dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Sep 2011

  • Mesaj Privat
Ma poate ajuta cineva care stie sau care are opel signum cu cateva detali.
Vreau sa imi cumpar un interior de piele de pe un opel signum si nu stiu daca se potrivesc suporti de ce imi este tae frica de banchieta pe spate pentru ca nu stiu daca se potrivesc .Daca are cineva signum si imi poate trimite niste poze cu prinderile de la banchete,sau cineva care a mai facut asa ceva si stie .Opel club de best fack the rest
  • jgyprime

  • Mesaje scrise: 9,968
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 2005 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Dec 2010

  • Mesaj Privat
1. motor cu X nu exista pe vectra c. motorul tau e y22dtr. fa-ti update la profil.
2. toate signum-urile par a fi identice la interior. deci ar trebui sa se potriveasca capitonajele. exceptand partea de geamuri electrice spate (daca ai sau nu) sunt identice. zic eu...
3. modelul face-lift e doar un face-lift exterior.

singura diferenta ar fi daca volanul e pe dreapta sau pe stanga.
  • AlexDmi

  • Mesaje scrise: 537
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2007 Z20NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Feb 2009

  • Mesaj Privat
O sa se potriveasca scaunele din fata de pe Signum pe Vectra, respectiv fetele de usi fata. In spate nu cred ca merge, pentru ca pe Signum nu este bancheta propriu zisa, sunt 2 scaune care culiseaza, exact ca scaunele din fata, plus ceva in centru. Banuiesc ca trebuie ceva sine in podea, ceva modificari la polita de sub luneta... bataie foarte mare de cap. La usi, din cate stiu eu, cele din spate de la Signum sunt un pic mai lungi, deci fetele de usi de pe spate nu s-ar potrivi, decat in cazul in care ai caravan.
  • VILY_88

  • Mesaje scrise: 21
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2004 Y22dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Sep 2011

  • Mesaj Privat
Merci colegii pt raspuns jgyprime ai dreptate este y 22dtr nu eream sigur daca merg montate pe vectra c nu stiu ce suport are pentru scaune d8n spate daca se pit da gauri pentru a ke monta pe vectra .Oricum ms pentru raspuns
  • jgyprime

  • Mesaje scrise: 9,968
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 2005 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Dec 2010

  • Mesaj Privat
Acum am inteles
Tu vrei sa pui pe vectra berlina sau break acaune de signum... nu se vor potrivi fara adaptari...
Am crezut ca ai signum...
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra C/Signum

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR