Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G
  • pyl

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Feb 2013

  • Mesaj Privat
am un opel astra g diesel,din 2003 iar la afisajul de la radio cd arata decat data,ora si teperatura,nu arata ce posturi de radio sunt nici ce melodie este la cd.poate cineva sa ma ajute cu un sfat? m-am uitat la toate sigurantele si sunt bune,stie cineva care ar fi defectiunea?sau ce alta problema ar avea.radio cd-ul este al masini original.
nu am scos nici o mufa iar cadio cd-ul este cel original,nu l-al scos niciodata afara de cand am cumparat masina in ianuarie,am apasat si pr cele doua butoane de langa afisaj dar degeaba tot nu arata posturile de radio.poate ma ajuta altcineva cu un sfat,am fost si la un electrician care are tot un opel astra g si la el functioneaza sfisajul perfect si nu si-a dat seama ce are de aceea am apelat la acest club opel.
  • vallyku

  • Mesaje scrise: 197
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Astra 2003 y17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Oct 2009

  • Mesaj Privat
ori ai mufa din spate deconectata,sau apasa pe cele 2 butoane in acelasi timp si vezi ce iti arata
  • iulian1971

  • Mesaje scrise: 7,081
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Dec 2006

  • Mesaj Privat
pyl a scris:am un opel astra g diesel,din 2003 iar la afisajul de la radio cd arata decat data,ora si teperatura,nu arata ce posturi de radio sunt nici ce melodie este la cd.poate cineva sa ma ajute cu un sfat? m-am uitat la toate sigurantele si sunt bune,stie cineva care ar fi defectiunea?sau ce alta problema ar avea.radio cd-ul este al masini original.

Ce tip de radio-cd ai ?
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR