Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • ovidium

  • Mesaje scrise: 1,016
  • Locatie: Ploiesti
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jan 2006

  • Mesaj Privat
Aidi bre ca incepuse asha de frumoooos...!
Ce de m-am mai distrat!
  • devils

  • Mesaje scrise: 151
  • Locatie: Tg. Mures
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jun 2006

  • Mesaj Privat
oare sa trecem pe mile Razz
  • cristian_

  • Mesaje scrise: 248
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Banuiesc ca berile au ajuns de mult in Dimbovita. Sa ne fie de bine! Dar ar fi o varianta de castig: empiric. Adica ii rogi pe colegii tai (bautorii de bere) sa-ti masoare distanta dintre 2 puncte aflate la 100 km distanta unul de altul. Si daca tot o masoara, sa o masoare in puncte.(Intre 2 puncte din spatiu exista o infinitate de puncte)-suna cam aiurea romaneste. In momentul in care ei(sau strastrastrastra...nepotii lor) au rezultatul(cate puncte se afla intre cele 2 puncte) tu le promiti ca te duci(sau delegi un urmas) sa faca testul vitezei, dar in puncte/h.
Daca colegii tai nu vor sa masoare distanta empiric, le poti oferi varianta office(birou). Deoarece nu pot masura o distanta asa de mare, cadeti de acord sa o impartiti la jumatata(ca sa le fie mai usor la masurat), forever: 100km/h=100 kma intr-o ora/2=50km/h=50km intr-o ora and soo one.
Pot vorbi cu niste avocati daca nici asta nu tine. Am auzit ca si felix s-a scos. Nu se poate, nu trebuie sa ne lasam. Lupta! te vom sustine( cum plm bag smile-uri)
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Chestionar

Inchid topicul?
Da, e o aberatie 24%
Nu, vreau sa vad ce mai debiteaza colegii mei 75%
79 voturi

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR