Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • al3xyno

  • Mesaje scrise: 33
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Astra 1992 c20ne
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jun 2013

  • Mesaj Privat
Buna seara dragi conducatori.tocmai ce am cumparat o masina pe 27 dec.culoare neagra.baiatu de la care am luato a pus colant negru carbon pe masina.pe langa acel negru carbon,cu un gri carbon.am intrebat pe mai multi prieteni si mi-au spus ca nu ar fi o problema ca e colant negru ca in carte,doar ca o sa am probleme cu cel gri si o sa ma opreasca pentru asta.eee uite ca in seara asta un echipaj m-a oprit si era sa raman fara talon.doar ca m-am milogit sa ma ierte.....intrebarea mea este.am inteles ca daca pui o langa culoarea originala a masinii alta culoare,chiar si colant cat las suta trebuie sa nu depaseasca pentru a nu fi nevoit sa trec prin rar si sa imi ia talonul politia.as vrea daca cunoasteti cazuri si daca stiti legea sa mi-o prezentati aici sa fac o copie sa le-o arat data viitoare.va multumesc mult.masina din poza este a mea.
Skip ads

  • tase

  • Mesaje scrise: 1,985
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Vectra 2006 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Sep 2009

  • Mesaj Privat
Maxim 30% parca stiu eu,poate ma insel.
  • al3xyno

  • Mesaje scrise: 33
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Astra 1992 c20ne
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jun 2013

  • Mesaj Privat
asa stiam si eu.dar mi-au spus ca de unde am scoso eu pe asta.si a luat cartea lor si a inceput sa caute.daca stiti legea sa o publicati aici sa o scot la imprimanta sa o arat.eu nu gasesc....
  • gabytzuxxl

  • Mesaje scrise: 833
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jul 2009

  • Mesaj Privat
Nu exista un procent anume. Nu mai ascultati ce spune unu si altu pe net...
Oricum arata prea penal Smile))) =))))
Skip ads

  • al3xyno

  • Mesaje scrise: 33
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Astra 1992 c20ne
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jun 2013

  • Mesaj Privat
Nu iti mai da cu parerea gaby.masina nu era terminata 100%.fiecare isi cumpara ce isi permite.si singura care mi-am aleso din ce mi-am permis a fost un gsi.app nu ti-a cerut nimeni sfatu despre cum arata masina mea.ok?ms
  • gabytzuxxl

  • Mesaje scrise: 833
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jul 2009

  • Mesaj Privat
Imi dau cu parerea cand vreau, e un forum public. Nu-ti convine, numai posta. Nu m-am referit la masina in sine ci la tigania de ati lipit pe ea. N-are niciun Dumnezeu...
  • al3xyno

  • Mesaje scrise: 33
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Astra 1992 c20ne
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jun 2013

  • Mesaj Privat
Nu am lipit-o eu.asa cum cumparat-o.....am vb sa il dau jos si mi-a spus baiatul de la service sa se mai incalzeasca ca sa nu trebuiasca sa o vopsesc de la 0.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR