Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • infected24

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Timis
  • Masina: Corsa 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Nov 2015

  • Mesaj Privat
In ultima perioada am dezvoltat o aplicatie de Android pentru masini. Aceasta aplicatie iti trimite reminder-uri pe telefonul cu o luna, o saptamana si cu o zi inainte sa iti expire RCA-ul, asigurarea, extinctorul, trusa medicala si multe altele:

Aplicatia este de 3 zile si pe google play: https://play.google.com/stor...abcd.carreminders si este diplonibila si in limba romana.

M-ar ajuta mult un feedback pentru aceasta aplicatie, sau sugestii de feature-uri care v-ar convinge sa folositi aplicatia.

Sper sa o considerati utila Smile




Skip ads

  • deleted-63903

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jun 2011

  • Mesaj Privat
bravo, felicitari !
dar exista deja mai multe aplicatii care fac asta si inglobeaza si mai multe functii. Eu foloses auto.ro
  • infected24

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Timis
  • Masina: Corsa 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Nov 2015

  • Mesaj Privat
Multumesc!

Stiu de auto.ro si de "Masina mea", dar din cate am vazut prin comenturi, nici una dintre aceste aplicatii nu functioneaza cum trebuie la acest domeniu, asa ca m-am hotarat sa fac eu una mai ok Very Happy
  • Redroshe

  • Mesaje scrise: 217
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Signum 2006 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jul 2008

  • Mesaj Privat
Salut! Am cautat aplicația respectiva, dar nu o gãsesc! As vrea sa folosesc ceva pentru a tine o evidențã cat mai buna a mașinilor mele. Adicã când trebuie fãcute reviziile, când expira diverse, eventual și când alimentez, etc. Ce aplicații folosiți voi? Ce recomandați?
Skip ads

  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Bravo ... Fi "sclavul" unor "smecheri" din asigurari....cu aplicatia ta. Eeee....nemaipomenit... Eeee sublim...sa traiesti pe un salariu dn asgurari de minim 1000 Euro..... Taticu... In tara asta ''urla saracia''...dute n tara sa vezi....si altii s au facut "stat in stat".... ''Comisa de asigurari" trebuie sa apere asiguratul, dar situatia e inversa, apara asguratorul de asigurat. Cand trebuie sa reurneze banii asguratului, in urma uniu eveniment incep "inventiile".... Or nu a fost trecut luclrul ala in asgurare, ori trebuia sa mai faci o clauza la cuntract si n ai stiut, ori contractul era cu franchiza si dauna aia nu era inclusa. Dupa toate aseasa nu ti vina sa te faci "haiduc'' ....sa vezi atunci cum o sa reactioneze. O sa mareasca taxele....caaa... sanchi "nu ma au de unde platii danele"....Aiureaaaaa....Nu mai au de unde sa si dea sararii babane....
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
viforel, ai scapat la butoiul de vin din beci?
Pe langa ca esti off topic, mai esti si incoerent
  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Ok.... Recunosc ca sunt Off topic.... Ca am derapat un pic de la subiect. Bravo colegu pt aplicatie. Foarte buna, mai sunt vro 3-4 la fel.
Ca sa revin la pledoaria mea.... O fi softul util dar lasati firmele de asigurari ca si gasesc ei si singuri...portofoliu de asigurati. Nu trebuie sa i ajutam, sa le ducem de grija. Scuze daca am deranjat pe cineva....
  • Redroshe

  • Mesaje scrise: 217
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Signum 2006 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jul 2008

  • Mesaj Privat
Eu cautam o aplicație, încercatã de voi, pentru a tine o evidențã la revizii, alimentari, schimburi, când expira diverse, inclusiv RCA, dar nu doar pt asta. Deci?
  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Daca aplicatia are si alte zone utilitare, este interesanta. Genul all in one, in asa fel incat sa nu descarci 4-5-6 aplicatii care fiecare face cateceva separat. Va rog sa mi scuzati inca o data derapajul dar cand aud de firme de asigurari intru involuntar intr o stare de nervi si greu ma pot controla.O sa spuneti ca iar sunt off topic. E genul de afacere evreiasca (rog a nu se considera antisemitism)...."dai tuu banii la minee maai...si daca e problema, dau eu inapoi la tinee maai"... Haaai...."noroc"...
  • dr_tzyghe

  • Mesaje scrise: 408
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Sep 2014

  • Mesaj Privat
salut! ca o sugestie, sa adaugi la elemente precum schimbul de ulei sau al filtrelor si posibilitatea de a seta numarul de kilometri la care trebuie sa se faca schimbul.
  • DANASTRA

  • Mesaje scrise: 152
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2017 B14XFL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Dec 2008

  • Mesaj Privat
" Am instalat-o si ptr masina personala e OK." I-am dat 5 stele. Bafta in continuare.
  • infected24

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Timis
  • Masina: Corsa 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Nov 2015

  • Mesaj Privat
Redroshe a scris:Salut! Am cautat aplicația respectiva, dar nu o gãsesc! As vrea sa folosesc ceva pentru a tine o evidențã cat mai buna a mașinilor mele. Adicã când trebuie fãcute reviziile, când expira diverse, eventual și când alimentez, etc. Ce aplicații folosiți voi? Ce recomandați?


Salut, asta e linkul aplicatiei: http://www.youtube.com/watch?v=O1jGNd4Deys

salut! ca o sugestie, sa adaugi la elemente precum schimbul de ulei sau al filtrelor si posibilitatea de a seta numarul de kilometri la care trebuie sa se faca schimbul.


Mersi de sugestie, dar nu prea exista un mod automat de a updata nr de km facuti, si ma gandesc ca e prea complicat sa tot verifici cand ai updatat ultima data nr de km din aplicatie...
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR