Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A
  • adizah73

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Feb 2016

  • Mesaj Privat
Salutare!
O intrebare ptr voi!

Passat Trend 2011 + xenon, 114.000km, cutie manuala, cu istoric verificat, fara garantie.

sau

Insignia Esentia 2013, 86.000km, cutie automata, cu istoric verificat, + garantie 30.000km / 2 ani.

Multumesc
Skip ads

  • 99sit

  • Mesaje scrise: 470
  • Locatie: Arges
  • Masina: Insignia 2018 B20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Oct 2013

  • Mesaj Privat
La acelasi pret? Smile dotarile pot face diferenta ( + ptr insignia), la fel si din consumul( + ptr passat) confortul cutiei automate ( insignia) xenonul in plus ptr passat iar ca si look decizi singur Wink Noua ne-a placut insignia Smile . I-a in considerare si anul fabricatiei + garantia si km , 28 .000km diferenta intre cele doua sunt cam 1-2 ani de condus normal in Romania. Deci eu as alege Insignia ( fara a fi subiectiv )
  • asdfex

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Calarasi
  • Masina: Corsa 2006
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Feb 2016

  • Mesaj Privat
In ultima luna am avut aceasi nedumerire, passat 2010 vs insignia. Am ales insignia 2012 2.0 160 cp cu destule optiuni si sunt foarte impresionat de masina. Inainte am avut un astra h si ma jurasem ca n umai iau opel da, insignia, se merita
  • hog33

  • Mesaje scrise: 1,006
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2011
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Mai 2014

  • Mesaj Privat
passat 2011 ...hmm lotul sanatos la care nu trebuie sa cumperi injectoare odata pe luna....acum sunt bosh ininte erau simens...hmm
inignia 2013 - facelift deja a eliminat bolile grave ale copilariei ...

daca te imbraci lejer cumpara insignia ...passatul este prea constipat - conservator sa-i zic...
Skip ads

  • alre

  • Mesaje scrise: 1,660
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mar 2008

  • Mesaj Privat
@hog Passat loturile 2010, 2011, 2012 diesel CR 1.6 si 2.0 ....pana acum au scapat de injectoare si au dat de dracu. Ca sa vezi zeci de cazuri in romania cu pompele de inalta care fac span. Jale, pe langa pompa inlocuita si in unele cazuri injectoare trebuie demontat si spalat tot traseul de la rezervor la rampa. Un deliciu, iar reptezentanta ridica din umeri si cere 3000 de euro pt treaba asta. Deci nu ca Insignia e mai buna, dar nici Passat nu-i un monument de fiabilitate.
  • mihai_cod

  • Mesaje scrise: 170
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Insignia 2010 a20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Feb 2016

  • Mesaj Privat
si eu am avut de ales intre passat cc si insignia am ales insignia sincer nu-mi pare rau.(deaselgate m-a dezamagit mult plus interior mai frumos la opel)
  • alexxxl

  • Mesaje scrise: 60
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jan 2016

  • Mesaj Privat
aceiasi dilema a avuto si un coleg de munca care se pricepe la masini toti prieteni lui il sfatuia sa isi ia pasat si el nu si nu sa pus capra si a luat o insignia din 2010 si e foarte foarte multumit
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR