Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • b28cxh

  • Mesaje scrise: 396
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1992 C18NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jan 2006

  • Mesaj Privat
Dragi colegi si moderatori/admini/fondatori..etc...firma mea de publicitate organizeaza in exclusivitate in perioada 1 iunie - 8 iunie un festival de cumparaturi pentru complexul Nasaud Shopping Center...ceva in aer liber, pe 1000mp, cu diversi participanti, se bea un suc, o berica, se mananca un mic, se dau baloane copiilor, se vand produse la preturi subventionate (standurile producatorilor) etc.

mi-as dori ca si clubopel sa fie prezent, un spatiu de ministand (adica cam cat un loc de parcare, ba poate 2, vedem ) il pun la dispozitie gratuit (nu va spun cat platesc ceilalti expozanti sa nu fie unul din ei pe-aici Wink ) dar nu cer nici un leu. tot ceea ce mi-as dori ar fi sa se ofere cineva cu o masina reprezentativa, sa punem un banner sau ceva vizibil,sa mai afle lumea de noi.

acum voi decideti ce masina puteti expune, ba chiar ar fi super sa se faca cu randul, sambata expune X o vectra GTS, duminica expunem un Rekord etc.

astept feedbackul vostru...pt urgente sunati-ma direct 0728-586-586 (p.s: pt cei care nu ma stiu, ma cheama george, ca sa nu imi spuneti ALO, b28 cxh? Twisted Evil
  • love4cars

  • Mesaje scrise: 1,440
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Suna bine Smile Cine nu vrea publicitate?
Daca se intampla asta, ma bag cu masina o zi.
  • b28cxh

  • Mesaje scrise: 396
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1992 C18NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jan 2006

  • Mesaj Privat
usor..nu va inghesuiti...stiu ca toti vreti...lol..daca ziceam ca vand vreun casetofon cred ca era full topicul... Wink


@love:pai chiar se intampla, ca nu vorbesc doar ca sa ma aflu in treaba Smile asa ca esti invitatul meu.

intre timp ma aflu in negocieri cu SEAT metrotehnica care vor sa expuna si ei cateva masini..mi-as fi dorit si un dealer opel dar nu am apucat sa vorbesc decat pe la GTT unde persoana (care o fi, nu stiu) care se ocupa de marketing, era plecata.

asa ca love, esti invitatul meu...sper totusi sa mai apara membri interesati...masina mea (cazanul de vectra) e oricum expusa zilnic Wink

fiind vorba de ziua copilului (ma rog se va sarbatori pe 2, ca sa pice sambata) ma gandeam si la putina propaganda gen le aratam copiilor cum arata motorul sub capota (cel de opel, logic ..lol) , etc.

in fine..nu ma bag..moderatorii si fondatorii clubopel stiu mai bine ca mine ce se poate face si ce nu..cert e ca va astept cu bratele deschise si cu standul moka (daca vreti pot bloca pt voi 2-3 standuri pt mai multe masini.)
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR