Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • chris scooter

  • Mesaje scrise: 25
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Apr 2007

  • Mesaj Privat
Am o cunostinta care lucreaza intr-un service de autocamioane. Service-ul este in perioada de inceput si destul de modest. Pesoana respectiva m-a rugat daca nu-i pot face rost de ceva documentatie (manual de reparatii si intretinere) pentru camioane MAN 2, 3 si 4. N-am gasit pana acum si, de aceea, apelez in disperare de cauza la ceva indicii sau sugestii despre acest subiect prin bunavointa colegilor opelisti. Precizez ca am vorbit cu patronul si este dispus sa plateasca documentatia, nu conteaza costurile (dar nici prea exagerate). Mutumesc anticipat si sper ca n-am postat mesajul gresit.
  • chris scooter

  • Mesaje scrise: 25
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Apr 2007

  • Mesaj Privat
Nimeni, nimic ?!
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
cam nika. eu am dat nitel cu tarnacopul pe net, dar nu am gasit nici un fir de documentatie.
Ti-as recomanda sa mergi la un service de camioane, sa incerci sa aflid e la ei ce manuale/softuri folosesc, si, fie le cauti pe warez-uri, crack-uite (putin probabil sa gasesti, in plus e ilegal, le si folositi in scopuri de afaceri, caz penal etc) fie le cumparati (o chestie mai cinstita)
  • chris scooter

  • Mesaje scrise: 25
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Apr 2007

  • Mesaj Privat
Multumesc jE, am inceput deja sa colind service-urile de camioane. Nu prea e dispus nimeni sa-ti dea ceva chiar si contracost. Consider ca e si normal, un concurent in plus nu-i o treaba buna, desi atelierul respectiv e tocmai in Vatra Dornei. Ba nuiesc ca si aici e vorba de o asa zisa casta in care cam greu intri....
  • popescu iulian

  • Mesaje scrise: 1,400
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Antara 2012 A22DMH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Da si tu o cautare pe net la MANTIS.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR