Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • NATS

  • Mesaje scrise: 203
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Ma uitam aseara la Jugaru Shukaru, era vorba de o farsa facuta unui baiat, cum ca i s-ar fi furat masina, un Opel Astra G. Cand ma uit mai atent, surpriza, pe spatele masinii era lipit sticker-ul cu ClubOpel. Care ti-ai furat-o? Very Happy
Skip ads

  • f1specialfx

  • Mesaje scrise: 610
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 1.4 90HP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Ce cretinatate de farsa..nu vad nimic amuzant in a iti fi furata masina dar de altfel toate farsele acelei emisiuni sunt cam de kko,nu se compara cu emisiunile rivale de peste hotare.
  • flavius1611

  • Mesaje scrise: 1,040
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Astra 2015
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jun 2006

  • Mesaj Privat
nasol moment
si eu cred ca reactionam la fel sau poate mai rau
  • Mr.hat

  • Mesaje scrise: 449
  • Locatie: Cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2004

  • Mesaj Privat
se poate vedea undeva in reluare ? Rolling Eyes


later edit , am gasit , daca mai doreste cineva care nu a vazut :

http://www.protv.ro/stiri/d...brize-sparte.html
Skip ads

  • octav13

  • Mesaje scrise: 2,072
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Vectra 2003 y 22 dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2006

  • Mesaj Privat
daca si el e la fel de disperat pe masima,ca si noi,sigur asta e singurul mod sa sperii pe cineva.... Laughing

morala:NU LASA-TI AL DOILEA RAND DE CHEI LA INDEMANA NEVESTI,PRIETENEI SAU IUBITEI......
  • varza

  • Mesaje scrise: 202
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jun 2006

  • Mesaj Privat
dragii mei fani Razz va multumesc ca apreciati afectiunea mea pentru OPEL Embarassed
  • MCL2k6

  • Mesaje scrise: 172
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Insignia 2018 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Cretinatate de emisiune asta cu farsele... si nici Jugaru nu e mai prejos. Nu pot sa inteleg cum se pot distra unii cu asa ceva... inca putin si ajungem sa avem farse de genul: " vezi ca unul cu masina ti-a lovit copilul pe trecere!"

Rolling Eyes
  • teodor

  • Mesaje scrise: 397
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2012 A14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Aug 2007

  • Mesaj Privat
salut
eu ii rupeam capu lu aia cu gura mare
th
Skip ads

  • varza

  • Mesaje scrise: 202
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jun 2006

  • Mesaj Privat
@teodor - nu iti inchipui ca ei au aratat tot ce au filmat Evil or Very Mad
Gandeste-te ca trebuiau sa bage multe BIP-uri. Deasemenea nu puteau sa arate cand am alergat-o pe aia si nici pe asazisu barbat al ei. Nu puteau sa arate cum am facut si cum am sarit la politist sa il bat cand mi-a zis ca tre sa semnez niste hartii ca sa ridice masina (ca deobicei masinile mai le lovesc la transport... si alte aberatii). Dar, per total au scos si faze nu as fi vrut sa le vada altii.

LE: la un moment dat nu mai era tare in gura si la sfarsit mi-a zis ca jugaru ii spunea in casca sa faca mai urat si ea nu vroia ca si asa d-abia scapase nabatuta Evil or Very Mad . Mi-a zis ca domne' ce bine ca te-am luat din somn ca daca erai traz sigur imi umflai ochii. Nu prea tii cont ca sunt femeie, repede sa ma bati Smile)
  • teodor

  • Mesaje scrise: 397
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2012 A14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Aug 2007

  • Mesaj Privat
varza a scris:@teodor - nu iti inchipui ca ei au aratat tot ce au filmat Evil or Very Mad
Gandeste-te ca trebuiau sa bage multe BIP-uri. Deasemenea nu puteau sa arate cand am alergat-o pe aia si nici pe asazisu barbat al ei. Nu puteau sa arate cum am facut si cum am sarit la politist sa il bat cand mi-a zis ca tre sa semnez niste hartii ca sa ridice masina (ca deobicei masinile mai le lovesc la transport... si alte aberatii). Dar, per total au scos si faze nu as fi vrut sa le vada altii.

LE: la un moment dat nu mai era tare in gura si la sfarsit mi-a zis ca jugaru ii spunea in casca sa faca mai urat si ea nu vroia ca si asa d-abia scapase nabatuta Evil or Very Mad . Mi-a zis ca domne' ce bine ca te-am luat din somn ca daca erai traz sigur imi umflai ochii. Nu prea tii cont ca sunt femeie, repede sa ma bati Smile)


bravo man
th
  • Sezran

  • Mesaje scrise: 1,183
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jun 2004

  • Mesaj Privat
o "farsa" intr-adevar imbecila. am avut neplacerea sa o vad.
pe undeva ma rog sa incerce analfabetul ala si cu mine ceva. din fericire pentru el nu am prieteni atit de idioti.

@varza: ma bucur sa aud ca ai reactionat. ma deranjeaza mieluseii care dupa ce isi fura asa-zise farse idioate zic "vaaaaii, multumesc mult" ?!?!?
  • myky99

  • Mesaje scrise: 144
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2001 z12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Daca nu sunt prea indiscret!: la final ce ti-a dat jugaru k tot nu am vazut ? o masinuta de colectie sau ce?
Skip ads

  • varza

  • Mesaje scrise: 202
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jun 2006

  • Mesaj Privat
@myky99 - un ceas de perete in forma de Mercedes de epoca .... stai linistit nu ceva de valoare ...n-ai pierdut nimic
  • Dragster

  • Mesaje scrise: 172
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Sep 2005

  • Mesaj Privat
@varza

Nu vreau sa isc nici o polemica, este numai opinia mea: daca esti in stare sa te comporti si sa vorbesti asa cu o femeie (indiferent cat de batuta in cap pare a fi)... ti-ai meritat farsa cu varf si indesat. Sper doar ca viitoarea ta sotie sa nu te supere niciodata... pentru binele ei.
  • Sezran

  • Mesaje scrise: 1,183
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jun 2004

  • Mesaj Privat
din cite am vazut eu acolo, "viitoarea" e "actuala" si e vinovata de "farsa".
  • myky99

  • Mesaje scrise: 144
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2001 z12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Aug 2007

  • Mesaj Privat
"@myky99 - un ceas de perete in forma de Mercedes de epoca .... stai linistit nu ceva de valoare ...n-ai pierdut nimic"


Adica cum n-am pierdut nimic ( ce sa pierd)>>>>?
  • Florin M

  • Mesaje scrise: 390
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Laughing si zici ca a fost frumoasa surpriza!?
sau frumoasa ca nu a fost adevarat.
  • RolyB

  • Mesaje scrise: 133
  • Locatie: Galati
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Aug 2006

  • Mesaj Privat
Nu stiu cum as fi procedat in momentul de fata Confused .Mi-a placut felul in care ai coborat din bloc si in care te uitai stupefiat la locul unde aveai masina parcata.
Apropo,despre acea zisa tamponare.. s-a intamplat ceva?ca din filmulet nu putem sa distingem daca ti-a atins masina Smile
Cu totii tragem cate o sperietura.Bine ca la tine a fost doar o farsa Very Happy
  • sanjuro

  • Mesaje scrise: 106
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2000 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Taticu'..... asa farse, nici la dusmani!
Aviz prietenilor mei, care va pune draq sa faceti farse legate de masina.....nu stiu cum as reactiona,dar mai bine nu incercati; insa "varza" a fost super calm, si oricat ar fi taiat aia la montaj, tot nu cred ca a facut iures monstru. Pe mine ma cam strangea inima si se zbatea o vena la tampla numai cand ma uitam la farsa asta de c...t, darmite daca eram eu "victima"......
ufffff... vis urat !
  • mihai_39

  • Mesaje scrise: 833
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Mar 2007

  • Mesaj Privat
Un foarte mare dobitoc, tractorist. Nu-i de mirare ca-l pastreaza la postul ala jenant de televiziune.

Astea nu sunt farse. Nu vad nimic amuzant, oricat de mult m-as stradui sa gasesc un motiv de amuzament...
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR