Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • deleted-5946

  • Mesaje scrise: 1,737
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2007

  • Mesaj Privat
ca la noi Smile...













Haudi es lain. Smile
Skip ads

  • LEXXX

  • Mesaje scrise: 1,019
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2005

  • Mesaj Privat
ce tiganie.... abia trage motorul ala rotile din spate, si asta e cea mai mica problema. Indferent ca e trabant logan sau ferrari, mi se face sila de tuningul care face sa se piarda identitatea de marca. De ce nu si-a luat A6 daca tot ii place asa mult grila aia?
  • Y-GreK

  • Mesaje scrise: 1,280
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2007

  • Mesaj Privat
E patriot probabil,vrea sa scoata in evidenta ca si Loganul se poate ridica la performantele unui Audi
  • pytagora

  • Mesaje scrise: 110
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Rekord 1967 19s
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Eu sunt impotriva plasticelor fara rost ( cel putin ce vad pe aici pe unde locuiesc ma apuca greata, nu ca prin bucuresti ar fii altfel) dar in acest caz, parerea mea e ca s-a muncit mult si sau investit multi bani. realizarea pare remarcabila ca finisaje si integrare in linia generala. ceea ce e negativ este ca masca fata este de audi , ii este specifica gamei actuale audi, semnul ei de recunoaster si da rau sa incerce sa faci din magar, cal. Pacat! Parerea mea ca a stricat munca si banii cu masca..
Iar jentile... domnii mei, sunt borbet, asimetrice (7 sau 8 deschidere fata si 9 pe spate) minim 700 de € setul, fara gume., care dupa parerea mea dau bine pe orice le-ai pune.
Skip ads

  • andreizr1

  • Mesaje scrise: 118
  • Locatie: Maramures
  • Masina: Manta 1976 20e
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2007

  • Mesaj Privat
inca un exemplu in care "unul" se chinuie sa faca un tuning extrem,baga multi bani, si in final ride lumea de el... Smile
daca ii spuneai ca daca lasa loganul de fabrica , il coboara din suspensie, ii pune jante faine si eventual un elereon subtil, arata mult mai bine .... se supara pe tine !
Smile
  • andreizr1

  • Mesaje scrise: 118
  • Locatie: Maramures
  • Masina: Manta 1976 20e
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2007

  • Mesaj Privat
dar daca stau sa ma gindesc ideea lui a fost sa atraga atentie sa faca reclama aia... asa ca.... lasati-l in pace ca a reusit!
  • pytagora

  • Mesaje scrise: 110
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Rekord 1967 19s
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Nov 2006

  • Mesaj Privat
uite ca la ce spune andreizr1 nu m-am gindit. Sa stii ca ai dreptate, atrage atentia, si fara sa vrei citesti reclama.
  • AdamOpel

  • Mesaje scrise: 1,015
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Din start nu suport dacia si nu vreau sa vb despre fiabilitate,technologie a fabricantului,dar ce a facut omul acela cu masina este o opera de arta!cate perfectiune!putini sunt in stare sa MODIFICE si nu sa cumpere gata facuta.....si sa declare ca sia tuninguit masina pecand nu a facut altceva decat cateva suruburi sa schimbe si gata!
Mai ales ca a ales o masina complet diferita !
+ o groaza de bani.
respect!

inca un exemplu in care "unul" se chinuie sa faca un tuning extrem,baga multi bani, si in final ride lumea de el... Smile
daca ii spuneai ca daca lasa loganul de fabrica , il coboara din suspensie, ii pune jante faine si eventual un elereon subtil, arata mult mai bine .... se supara pe tine !


se chinuie?uite acolo perfectiune, estetica...si nu stiu ce sa zic ca rade lumea de el?atunci nu lar fotografia!nici nu lar baga de seama!
uitete pri jur(si nu sunt putini) si vei vedea in special kadettui tuninguite de mori,miar fi rusine sa ies cu ele pe strada,numai in curte as umbla Smile
Skip ads

  • deleted-5946

  • Mesaje scrise: 1,737
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2007

  • Mesaj Privat
sincer...lumea le face poze nu ca si cum le-ar face unui mertz calumea sau hai sa vorbim fiind pe un forum opel unui bertone sau ceva opc rau :>...
mie chiar mi-ar fi rusine sa plimb asa ceva pe strada adica mi se pare penibil sa ii pui 3 tobe in plus de dragul aspectului, mi se pare penibil sa iei grila Audi (intra in aceeasi oala cu Trabantul cu sigla de BMW,Mercedes defapt... nici acol nu intra ca macar ei pun la misto)
nu contest faptul ca tunningul nu e reusit ba chiar e foarte bine realizat acest fapt este incontestabil pe interior are imitatie de fibra de carbon...dar chiar da bine si pare de parca asa era din fabrica.
Probabil ca omul a muncit mult, a platit din greu dar a cam gresit bolidul.
  • boxpalet

  • Mesaje scrise: 52
  • Locatie: Mures
  • Masina: Vectra 1992
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jun 2007

  • Mesaj Privat
IL STIU PE RESPECTIVUL CARE A CORCIT DACIA CU AUDI SI A IESIT UN FEL DE MASINA PRECUM SUNT CAINI MAIDANEZI FACUTI DIN 11 RASE SI NU SUNT BUNI DE NIMIC. SE POATE FACE SI PE LOGAN TUNNING DE BUN GUST SI CARE SA NU TE ZGARIE PE RETINA,PERSONAL AM UN PRIETEN CARE ARE UN LOGAN TUNAT DAR CU BUN GUST. CEI CARE DETIN LOGAN SI VREAU SA-L MODIFICE TREBUIE SA TINA CONT DE UN LUCRU: CA NU POTI FACE DIN C***T BICI, SI AR TREBUI SA SE REZUME DOAR LA NISTE JENTI MAX DE 17 CU NISTE CAUCIUGURI FRUMOASE UN ELERON NISTE PLEOAPE SI CAM ATAT PENTRU CA CE E PREA MULT STRICA SI ORICUM NU MERITA SA BAGI BANI IN LOGAN PENTRU CA ORICUM TOT MOTORUL DE 1.4 SAU 1.6 BESINOS II RAMANE
  • DB77AAA

  • Mesaje scrise: 6,715
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH 200CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2007

  • Mesaj Privat
domle daca lui ii place asa....... bravo lui
cu siguranta ii place pt ca se vede ca a muncit mult la ea, si cred ca e foarte mandru de realizarea lui, eu unul il stimez chiar daca a cam intrecut masura
cred ca omul nu o considera tunata ci doar ceva mai personalizata(prea mult), astfel are ceva diferit fata de ceilalti, oricum pacat ca nu are barim aer conditionat(cred ca nu are, de aici si aceasta frustrare si s-a pus pe personalizare)
  • deleted-5946

  • Mesaje scrise: 1,737
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2007

  • Mesaj Privat
poate o va personaliza si in cazul ac-ului si mai preaia de la LR Defender cate ceva ...cum ar fi trapa sub parbriz gen vizor tank.
Skip ads

  • boxpalet

  • Mesaje scrise: 52
  • Locatie: Mures
  • Masina: Vectra 1992
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jun 2007

  • Mesaj Privat
dureros e ca lucreaza la dealerul Dacia din Tg-Mures, deci ii place ce vinde Smile
  • love4cars

  • Mesaje scrise: 1,440
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2005

  • Mesaj Privat
In afara faptului ca tot un logan ramane, cine a facut-o, stie ceva despre fibra. A tinut la detalii si in opinia mea este talentat dar fara personalitate, cand nu va mai tuna dacii va fi mare. Despre posesor nu comentez.
  • eu
  • ***
  • 712 mesaje
  • din 15 Jun 2004
  • Astra 2006 Z16XEP
  • Bucuresti
  • eu

  • Mesaje scrise: 712
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jun 2004

  • Mesaj Privat
Dupa ce m-am amuzat la modul aproape isteric Laughing vin si eu cu o intrebare:
Am observat utilizarea termenului TUNING in acest post. Care tuning? Ca eu nu imi dau seama. Adica... sincer.... tot ce se vede aici contravine definitiei de tuning. Atat am de zis despre masina. Cat despre posesor... hm... respect!... sau mai bine nu.... Embarassed
  • sven

  • Mesaje scrise: 36
  • Locatie: Mures
  • Masina: Corsa 2003 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jul 2005

  • Mesaj Privat
asta cu loganul lui periculos lucreaza la dealerul renault(dacia) in Tg mures , are si turbo masina . A pus turbo si asa s-a incalzit galeria incat tot ce era cablu in zona s-a topit Smile
  • cozmino

  • Mesaje scrise: 992
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2014
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mar 2007

  • Mesaj Privat
Felicitari celui ce a facut elementele de caroserie(spoilere,praguri) ptr calitatea executiei . O consider un kitsch ,cu talentul celui care a lucrat acele elemente se putea face ceva reusit nu o corcitura dacia-audi-xxxxx .
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR