Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • axl666

  • Mesaje scrise: 98
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Aug 2006

  • Mesaj Privat
Salut,

Nu stiu daca am postat bine dar am cautat pe forum si nu am gasit nici un topic legat de treaba asta. Rog moderatorii daca considera ca nu e bine unde am postat sa imi mute post-ul. Pe scurt mi-am achizitionat un set de faruri cu angel eyes pentru Astra mea si as vrea sa le montez, numai ca nu prea sunt indemanatic si as vrea sa apelez la un service....asa mai mic. Ideea e ca as vrea sa montez si motorasele de pe farurile originale si as vrea undeva unde lumea sa stie, nu mesteri din astia de duzina. Astept un sfat de la voi.

Multumesc anticipat de raspuns,
  • axl666

  • Mesaje scrise: 98
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Aug 2006

  • Mesaj Privat
Intre timp am rezolvat si mi le-am montat.

Numai de bine
  • andreih

  • Mesaje scrise: 60
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Pune niste poze cu noile faruri, sint curios cum arata. Probabil ca e prea devreme sa intreb daca esti multumit de ele. De asemenea poti sa ne spui cu cit le-ai luat si cit a fost montajul? Multumesc.
  • axl666

  • Mesaje scrise: 98
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Aug 2006

  • Mesaj Privat
O sa pun poze dar pot spune ca mi-am format o parere despre ele: sunt varza. Acum pe vremea asta ploioasa se aburesc super aiurea si nu stiu ce provoaca treaba asta. Credeam ca sunt bine etansate dar...m-am inselat. Firma producatoare este FK Automotive dar calitatea lor e indoielnica. Sincer daca ar fi sa mai cumpar odata m-as orienta spre unele originale Opel (am vazut ca exista faruri cu xenon din fabrica pt Astra G)

bafta
  • Visse

  • Mesaje scrise: 1,464
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jun 2005

  • Mesaj Privat
De unde le-ai cumparat si cat ai dat pe ele ? ma bate un gand sa-mi cumpar si eu , daca ti se aburesc posibil sa nu fie bine etansat geamul , asa am patit eu la cele originale ale masinii , pana nu am pus silicon nu am scapat de abur in ele .
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR