Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • raul_alexandru

  • Mesaje scrise: 27
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Ma scuzati ca deschid acest topic dar cred ca isi are locul potrivit aici in ICE. Am gasit un site foarte interesant pentru toti ce cauta sa isi schimbe sistemele audio din masina la preturi extrem de mici cum nu am vazut niciodata asa ceva...
Totul pt car audio , dvd, mp3, mp4, tv, gps, si multe multe altele....deci pentru noi cei din Romania cu salariile dupa cum cu toti le stim, si cu sudoare pe frunte ne-am straduit sa cumparam cite un Opelisor. Uite despre ce vorbesc.....
http://www.chinavasion.com/...I8CFQnllAodeReWVw Shocked
Skip ads

  • lucian_v

  • Mesaje scrise: 123
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Oct 2006

  • Mesaj Privat
Eu as fi curios cat tine o imitatie din aia, si totusi ca nu am fost atent, cat costa transportul? se platesc online? se plateste vama? e serios site-ul? pentru ca povesti cu site-uri chinezesti unde trimiti banii si astepti degeaba apoi sunt destule Idea
  • raul_alexandru

  • Mesaje scrise: 27
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Cit despre garantia acestor produse nush ce sa spun, dar parerea mea este ca totate electronicele in ziua de azi sunt destul de bunicele, au cam aceleasi componente fie o marca mai cunoscuta sau nu. Am vazut multe produse electronice avansate pe piata Chinei care nu au aparut in vesturi. In fine eu ma gandesc sa imi iau unul...primul dvd de pe lista costa 111$ plus transportul cu dhl 45$ este aprox. 3.5 mil, ieftin nu? Smile am facut o simulare la ei pe site la cosulet si m-am uitat si prin faq. Apoi cu norocul inainte Very Happy
  • axl666

  • Mesaje scrise: 98
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Aug 2006

  • Mesaj Privat
Pare interesant site-ul, numai sa nu ne tepuim. mi-am facut si eu o simulare la un dvd cu Tv si mi-a iesit undeva pe la 400 ron. Se poate plati si prin transfer bancar, acum ramane doar sa ma hotarasc.
Skip ads

  • LEXXX

  • Mesaje scrise: 1,019
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2005

  • Mesaj Privat
Atentie ca te cam omoara taxele la transferul bancar... Prin SWIFT, transfer in EUR te costa 25(comision)+10(taxe)+10(confirmare, daca o ceri), mai bine platesti prin WU....
  • jojo

  • Mesaje scrise: 950
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Salve

Caut si eu un 1 Din, cu de toate pe el, NAVI,DVD,DIVX,TV, tot, ce i-mi recomanzi si cum procedez, ma poti ajuta ?
Sunt interesat si de un 2 DIN la fel.Merci mult

Respecte
JOJO
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR