Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • alex2812

  • Mesaje scrise: 54
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 1998 X20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Cumpar:
- grila cromata cu sigla opel (acum poate sa mearga si o grila cu plasa sau altceva);
- bara fata cu/fara proiectoare (daca e fara proiectoare sa fie macar intreaga-nedecupata).
Cam asa arata masina mea acum...









Astept oferte la
lipcan_alex@yahoo.com
sau postati pe acest topic, il voi urmari.
Multumesc.


Ultima modificare facuta de alex2812 la Mie 26 Dec, 2007 12:15 pm
Skip ads

  • bizzzar3

  • Mesaje scrise: 51
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2002 Y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Salut , am eu o grila de opel Astra daca te intereseaza , nu este lovita , sparta pocnita , semnul este la locul lui din fabricuta , eu mi-am achizitionat o grila de la Jom si o vand pe aceasta , daca esti interesat trimite-mi un pm si vb . iti pot face si niste poze , nu foarte calitative (cu telefonul). Bafta
  • horia10

  • Mesaje scrise: 82
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 2000 Y1.7DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Feb 2007

  • Mesaj Privat
eu am o bara de fata, e culoarea albastra fara gauri de halogene, originala, e putin lovita dar nu este sparta, merge reparata, daca te intereseaza da-mi un pm si am sa-ti fac ceva poze....
  • alex2812

  • Mesaje scrise: 54
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 1998 X20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2006

  • Mesaj Privat
1. De grila am facut comanda la un magazin din Galati si vine maine la 60 lei.
2. Astept o bara de la un service care a schimbat-o pe casco cuiva si a ramas cu ea...mai sunt vreo 2 saptamani pana iese de la casare si poate o iau cu o cinste...pentru oferte puteti sa o faceti si pe topic nu numai pe privat...nu ma feresc de nimeni, negocierea se poate face si in public, nu?
Skip ads

  • horia10

  • Mesaje scrise: 82
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 2000 Y1.7DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Feb 2007

  • Mesaj Privat
iti dai seama ca nu am ce sa ascund, daca zici ca iti faci rost de o bara moca atunci nu mai are rost sa ti-o ofer, in caz ca esti interesat de achizitionarea uneia originale GM sa ma contactezi, eu o am in garaj, am schimbat-o ptr ca am full casco si nu am mai vrut-o pe cea veche, nu este crapata numai ca in partea dreapta unde sunt clipsurile am avut-o lipita, asta ar fi problema cea mai mare la ea....
  • bizzzar3

  • Mesaje scrise: 51
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2002 Y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Alex2812 regret sa te informez dar ceea ce ai luat tu este o grila aftermarket , sa speram ca ti se potriveste , eu ce iti ofeream era grila originala la 50 de roni si arata ca aia din magazin .
  • horia10

  • Mesaje scrise: 82
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 2000 Y1.7DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Feb 2007

  • Mesaj Privat
eu lucrez la un magazin de piese auto si cred la fel ca grila este aftermarket, si poti sa iti dai seama prin simplu fapt ca nu vine cu semnul de la opel pe ea.....in orice caz fiecare face ce stie mai bine cu masina lui.......
  • alex2812

  • Mesaje scrise: 54
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 1998 X20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Sunt constient ca grila este aftermarket dar nu puteam sa stau asa la nesfarsit, recunosc ca atunci cand am facut comanda nu am stiut de provenienta grilei, asta e...am comandat-o.
Skip ads

  • bizzzar3

  • Mesaje scrise: 51
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2002 Y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Pai atunci daca stiai ca este aftermarket dc nu ai vrut o grila de la mine sau de la horia10 care sunt originale (inclusiv emblema cromata) . Ma rog nu iti cer socoteala dar in locul tau asa as fi facut sincer , prefer originalul in detrimentul aftermarketului .
  • alex2812

  • Mesaje scrise: 54
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 1998 X20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Singurul impediment a fost sincer...transportul (costul si nesiguranta acestuia).

...asta este grila...
  • bizzzar3

  • Mesaje scrise: 51
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2002 Y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Hmm eu sunt sigur ca sunt oameni seriosi cei care intra pe acest site , eu am luat o gramada de piese de la ei si am fost foarte multumit , piesele fragile au venit prin curier iar restul au venit prin posta romana , fara nici un defect decat cele pe care le stiam . P.S. Sa stapanesti sanatos grila .
  • horia10

  • Mesaje scrise: 82
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 2000 Y1.7DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Feb 2007

  • Mesaj Privat
sa o stapanesti sanatos, daca o sa mai ai nevoie de sfaturi...poti sa apelezi la noi si te vom ajuta cu raspunsuri daca putem. Multa bafta, un an nou fericit si fara incidente
Skip ads

  • RolyB

  • Mesaje scrise: 133
  • Locatie: Galati
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Aug 2006

  • Mesaj Privat
Salut Alex!Imi pare rau pentru ce ti s-a intamplat si observ ca iti lipseste emblema de la grila.Am eu o emblema ramasa de la un accident (din fericire nu al meu) si nu am nevoie de ea.Daca vrei ti-o inmanez cu placere la urmatoarea intalnire sau in particular.Sper sa iti faci masina ca noua in cel mai scurt timp posibil. Smile

  • alex2812

  • Mesaje scrise: 54
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 1998 X20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2006

  • Mesaj Privat
RolyB a scris:Salut Alex!Imi pare rau pentru ce ti s-a intamplat si observ ca iti lipseste emblema de la grila.Am eu o emblema ramasa de la un accident (din fericire nu al meu) si nu am nevoie de ea.Daca vrei ti-o inmanez cu placere la urmatoarea intalnire sau in particular.Sper sa iti faci masina ca noua in cel mai scurt timp posibil. Smile


Cu siguranta ca accept Smile
  • alex2812

  • Mesaje scrise: 54
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 1998 X20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Topicul se poate inchide, am achizitionat bara si e gata vopsita.
Topicul se poate inchide.
Multumesc.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR