Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • CatalinE

  • Mesaje scrise: 449
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Jun 2004

  • Mesaj Privat
Care din voi a fost ultima data pe acolo sa-mi spuna cum e drumul si cat se mai asteapta acolo la coada?

Un prieten isi face o Identificare si e innebunit ca a auzit chestii de coshmar...
Skip ads

  • Daniel

  • Mesaje scrise: 2,831
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2012 A17DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Dec 2004

  • Mesaj Privat
daca-si face o programare cu 1 sapt inainte e ok. eu asa am facut cand mi-am adus masina.
  • roBERT

  • Mesaje scrise: 1,724
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Eu am efectuat acum doua saptamani doua identificari, am programat masinile telefonic si m-am inscris la prima ora, am asteptat o ora de la terminarea identificarii (10 min la rampa) sa iasa actele... Sad
Recomand sa faca deci programarea la prima ora altfel este posibil sa dureze mult mai mult... pentru nr de tel de acolo sa apeleze la informatii Romtelecom 931
  • CatalinE

  • Mesaje scrise: 449
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Jun 2004

  • Mesaj Privat
pai omu are maine programare, dar din pacate la ora 11.

deci dureaza cam o ora dupa ce verifica aia?

ce acte mai trebuiesc acolo? (copie dupa talon, buletin, etc, d'astea?)

cum mai e drumul pana acolo? e ok pe sub podul ala faimos?
Skip ads

  • maddan

  • Mesaje scrise: 320
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jan 2005

  • Mesaj Privat
Pe sub podul faimos au mai reparat. Da' sa nu-si inchipuie ca e ca-n palma, ca drumul prin sat este la fel de dus.

Dureaza max o ora. Ideea e ca degeaba va veni mai devreme, ca de bagat il baga in curte cu max 15 min inainte de ora la care este programat.

Sa nu-si uite programarea (cum am facut eu... Razz), caci altfel pierde inca vreo 20 de min sa umble din birou in birou sa-l gaseasca pe calculator.

Si sa aiba ceva bani la el... Copii dupa acte- nu stiu.
  • io

  • Mesaje scrise: 284
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Jan 2005

  • Mesaj Privat
si eu am fost cu programare, am ajuns mai devreme si m-au pus sa astept pana cu 10 min inainte de programare, apoi am intrat, am stat vreo 20 min pe "culoarul" meu, identificare propriu-zisa 5 min si inspectia inca 5. apoi vreo 15 min pana am luat actele de la ghiseu.

asadar, cu totul, vreo ora.

drumul era destul de nasol, mai ales ca era o balta plina cu apa chiar intr-o curba si dedesubt... leopardu' adica ditamai groapa de intra juma' de roata. dar am intrat incet si n-au fost probl.

cat despre acte, nu mai stiu daca-ti trebuie copie dupa ceva, iti trebuie neaparat CI a masinii si niste bani 4-500 mii.
  • kata

  • Mesaje scrise: 586
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jul 2004

  • Mesaj Privat
neaparat sa aiba stampila de la circa financiara !!! altfel nu-i elibereaza hartiile ... mie asa mi-a facut acum un an cand mi-am luat Vectra .... Wink
  • CatalinE

  • Mesaje scrise: 449
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Jun 2004

  • Mesaj Privat
maddan a scris:
Sa nu-si uite programarea (cum am facut eu... Razz), caci altfel pierde inca vreo 20 de min sa umble din birou in birou sa-l gaseasca pe calculator.



programarea nu se face la telefon? trebe vreo hartie?
  • roBERT

  • Mesaje scrise: 1,724
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Da programarea se face la telefon insa este bine sa stii nr si ora programarii atunci cand te prezinti, pentru identificare este neaparat sa ai cartea de identiate a vehicului !!! si un act de identitate Smile) este posibil sa mai ai nevoie si de alte acte in cazul masinilor radiate din circulatie (asa cum a scris kata).
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR