Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel - Classics
  3. Opel Kadett
  • kokaine'car

  • Mesaje scrise: 30
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Kadett 1985
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Feb 2008

  • Mesaj Privat
SALUT....aveti idee dk se potrivesc portierele la un kadett in 2 usi motor 1,3 an '85.....si cam cat costa....sau cum pot sa schimb si yo interioru la usi masca aia cu maner cu tot k sunt naspa tare mancate....de cine nush Crying or Very sad ...ms mult bafta
Skip ads

  • sorin03aib

  • Mesaje scrise: 73
  • Locatie: Giurgiu
  • Masina: Signum 2006 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Nu cred ca se potrivesc usile la kadett-ul in 2(3) usi sunt mult mai mari decat cele de cielo, cel mai bine sa cauti la dezmembrate de la unu din 90-91 ca sunt mult mai frumoase si au si buzunare, eu asa am facut am avut noroc tocmai primise un kadett cabrio impecabil.
  • bogdan1.400

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Calibra 1993 c20ne
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Apr 2008

  • Mesaj Privat
salut eu am un kadett in 2 portiere...cu portiere de cielo cu geamuri electrice se potrivesc perfect indiferent la 4 sau 2 usi numai ca cielo in 2 usi nu prea sunt la noi ...in schimb in germania sunt multe eu merg des acolo....lucrez la un parc de dezmembrari in iasi. daca crezi ca poti face un drum pana la iasi anunta.ma si poate te rezolv .....numai sa.mi spui din timp si iti aduc si portiere de cielo.....eventual cu geamuri electrice daca iti doresti bafta.
  • bogdan1.400

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Calibra 1993 c20ne
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Apr 2008

  • Mesaj Privat
fetele de portiera cu 50 de roni le iei pe am2....cu tot cu portiere echipate: 300-350 ron....numai le cumperi le vopsesti si le pui pe masina cum am facut eu Razz....
Skip ads

  • bogdan1.400

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Calibra 1993 c20ne
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Apr 2008

  • Mesaj Privat
sa nu uitati cielo este facut dupa kadett .....multe accesorii, piese de cielo se potrivesc la kadett....bafta la modificari


e ceva mormal sa nu se potriveasca de 4 la 2 usi Smile multumesc de parere...si intradevar sunt fff putine la noi defapt in iasi nu este nici unul...sunt nexia da in 4 usi...dar daca baiatul respectiv chiar este interesat in germania sunt destule. poate intra in posesia lor print-o comanda.


Ultima modificare facuta de bogdan1.400 la Joi 03 Apr, 2008 8:58 pm
  • sorin03aib

  • Mesaje scrise: 73
  • Locatie: Giurgiu
  • Masina: Signum 2006 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Oct 2007

  • Mesaj Privat
bogdan1.400 a scris:sa nu uitati cielo este facut dupa kadett .....multe accesorii, piese de cielo se potrivesc la kadett....bafta la modificari

De acord cu ce spui, dar ce vroiam eu sa spun mai sus, ca de la cielo in 4 usi la kadett in 2 usi nu se potrivesc interioarele , sunt mai mari usile de la cel in 2 usi.
Cielo in 2 usi sau (nexia) sun foarte rare la noi.
NU mai posta consecutiv, foloseste functia modifica.
  • racer

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Vectra 1998 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Sep 2007

  • Mesaj Privat
imi poti da si mie nr de tel la adresa bibipentrutine@yahoo.com sa vb despre prelata daca o mai ai ca ma intesereaza multumesc mult sau de la altcineva care are o prelata de vanzare
  • Armand

  • Mesaje scrise: 12
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Kadett 1991
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Nov 2007

  • Mesaj Privat
De la cielo in 4 usi la Kadett break din 91 credeti ca se potrivesc?!
  • Oke

  • Mesaje scrise: 50
  • Locatie: Mures
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Cea mai buna ideie este sa iei modelu la ele si sa iti faci plansa si dupaia pt tapiterie te duci la o croitorie si pt niste banuti iti fac femeile alea o tapiterie cum vrei tu. Si pt manere si alte accesori poti sa pui ori ce fel vrei u.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel - Classics
  3. Opel Kadett

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR