Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • marius radu

  • Mesaje scrise: 429
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2004

  • Mesaj Privat
Astazi, 30 Iulie 2005, am avut bucuria de a-l insoti pe ultimul drum al burlaciei pe distinsul nostru coleg, bun tovaras si nespus de iubit preten:
MAIANDREI.
Dansu' a tinut neaparat sa vina intr-un costum super elegant (desi cam suferea din pricina emotiilor si caldurii ce cu mare presiune se revarsau peste buclele parului sau auriu...), ahem...da, deci cu costumu' si aaaa nu singur, dom'le. Nuuuuuuuu.
A mai fost si....Dansa, Unica Aleasa a Inimii Lui, alunecand serpuitor ca o zeitate de o frumusete ce cuvintele nu ar putea nicicand sa aduca realitaea printre bietii muritori ce suspinau in tacere, in umbra pasilor ei diafani si sublimi...

Mdea.... daca mai continui, poate ma da in judecata ca m-am bagat in viata lui privata... Rolling Eyes

Bre nene, ne dai voie sa mai zicem ceva, un comentariu (serios, nu la misto), o poza, un film, sau... ma rog, poate luam niste suturi in ....

Rog pe rand fiecare, nu gramada, sa apuce omu' sa ia toate datele si, mai ales, sa cheme martorii!! Idea [/b]
Skip ads

  • florinike

  • Mesaje scrise: 1,582
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2005

  • Mesaj Privat
Bre....avand in vedere ca fusei si eu prezent la marea intamplare....cu tot cu cravata....alaturi de Marichi....cu sombrero si chitara as putea zice doar atat : Sa vedem poz(n)ele Twisted Evil

Si casa de piatra Embarassed Exclamation
  • kata

  • Mesaje scrise: 586
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jul 2004

  • Mesaj Privat
Da da da .. ce povesti au inceput sa tzese colegii tai de suferintza si de bere .... Sorry ca n-am fost si eu macar la civila, desi era doi pasi de casa mea Confused dar m-au incaltzat ashtia la serviciu .... si cand scriu acest post, a doua zi ... tot acolo sunt ... Crying or Very sad

Anyway .. Casa de piatra Maiandrei tata, La multi Ani, sa avetzi copii frumoshi (ca voi), numai sanatate si sa devenitzi o familie cat mai unita.

Pentru ceilaltzi colegi de breasla, de pe forum ... vrem pooooooooozeeeeeeeeeee !!!!!

Viva la Vita ! (n-o luatzi mot-a-mot... va vine si voua randu') Laughing
  • roBERT

  • Mesaje scrise: 1,724
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Casa de piatra!!!
Cu permisiunea tuturor, voi posta cateva instantanee de la evenimentul unde au participat si opelistii: Jaks, marius_radu, florinike, vectradti, 8imistiq, remus, zafirul and myself Smile
marius radu, multam pentru buchetul de flori si pentru deja clasicul film al intamplarilor...

]
Modificat deoarece aparitia unei poze aici, pe buna dreptate a fost considerata nepotrivita, sorry nu a fost cu intentie... mai ales ca am scris undeva "cu permisiunea tuturor"


Ultima modificare facuta de roBERT la Joi 04 Aug, 2005 9:47 am
Skip ads

  • MadDawg

  • Mesaje scrise: 101
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Corsa 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Feb 2005

  • Mesaj Privat
Casa de piatra Exclamation ........ asteptam botezul Very Happy
  • VectraDTI

  • Mesaje scrise: 685
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2004

  • Mesaj Privat
Casa de piatra si sa fie intr-un ceas bun !
Sa imi traduca si mie cineva discursul lui marius radu, ca m-a bagat in ceata total...care era faza cu buclele aurii???
A fost frumos, a fost cald, chiar foarte cald, mirele cred ca a slabit vreo 3 kg cu camasa+vesta+sacou pe el, mesenii (adika noi) s-au racorit cu bere (fara alcool) si suc la o terasa, ca deobicei, dupa eveniment.
Si uite asa, s-a mai dus unul......
  • kata

  • Mesaje scrise: 586
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jul 2004

  • Mesaj Privat
@offtopic : stitzi cum se spune : primul nu avea nici o scuza (Adam, k nu stia ce-l ashteapta) .. dar restul nu mai au nici o scuza ... Very Happy Very Happy Laughing
  • dragoshel

  • Mesaje scrise: 75
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jun 2005

  • Mesaj Privat
MAITATA Very Happy ..sa fie intr-un ceas bun sa ai parte numai de bucurii, de liniste,de bunastare si intelegere.
Si uite asa, s-a mai dus unul......
.Nu lua in seama rautatile anumitor "forumisti de bine" Wink Wink Wink .
Asta a fos la temelie VECTRA DTI Razz
In orice caz CASA DE PIATRA si asteptam parerile personale
Skip ads

  • King of the road

  • Mesaje scrise: 489
  • Locatie: Mures
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2004

  • Mesaj Privat
ClubOpel.com ureaza cuplului casatorit casa de piatra si sa auzim numai de bine ! Felicitari !
  • overtaxer

  • Mesaje scrise: 261
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Casa de piatra si o luna de miere ca-n povesti! Multa fericire noii familii!
  • maiandrei

  • Mesaje scrise: 4,711
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2018 B20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Dec 2004

  • Mesaj Privat
Dragii nostri, va multumim din suflet ca ati fost alaturi de noi. Ati fost geniali! Toata lumea v-a admirat, deja sunt invidiat pentru clubul meu...
Un detinator de Ford vrea sa-si cumpere Opel, frate-miu e deja convins ca urmatoarea lui masina va fi Vectra, si asta numai mulþumitã vouã!

Iar buchetul de flori este cel mai frumos, zice Oana. Eu nu o contrazic, ca sa nu o supar Laughing
Florinike, ideea cu confetti www.clubopel.com a fost bestiala, am pastrat unul amintire Smile
Robert, serenada ta ne-a mers direct la inima Smile

Dupa cum observati, eu nu mai vorbesc la singular despre persoana noastra.
Azi voi pleca putin din Bucuresti, ne revedem la un suc non-alcoolic si un pic de tort pe miercuri-joi!

Va pupa maitata
  • chiciuc

  • Mesaje scrise: 1,372
  • Locatie: Craiova
  • Masina: Vectra 1997 X20DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Casa de piatra si multa fericire !
Skip ads

  • pratmin

  • Mesaje scrise: 401
  • Locatie: Comanesti
  • Masina: Agila 2002 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Sep 2004

  • Mesaj Privat
CASA DE PIATRA SI FERICIRE.

... EU SUNT UNUL CARE TE INTELEG... SI POTI PLANGE ORICAND PE UMARUL MEU...
... APOI URMEAZA COPIII... NU MAI AI SCAPARE.... Laughing Laughing Laughing Laughing

Dar viata este frumoasa si trebuie traita la maxim!!!

FELICITARI, SUNTETI UN CUPLU PERFECT.
  • Jacks

  • Mesaje scrise: 175
  • Locatie: Oradea
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Sa va stea frisca de pe tortul lui andrei in gat.eu chiar am ajuns inapoi in Oradea ptr. ceva treburi urgente. deci miercuri o sa inghit in sec dar imi iau revansa sambata (sper ca seara)
@maiandrei ideea cu confetii a fost a mea dar munca a fost in totalitate a lui Florinke saracu
  • florinike

  • Mesaje scrise: 1,582
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2005

  • Mesaj Privat
Care a avut o zii plina la munk in ziua respectiva....chiar se intrebau aia ce fac acolo...daca am murit sau ceva Twisted Evil Ca n-am iesit din birou decat seara dupa ora 8 ...cand deja ma dureau mainile..... Laughing
  • kata

  • Mesaje scrise: 586
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jul 2004

  • Mesaj Privat
florinike a scris:Care a avut o zii plina la munk in ziua respectiva....chiar se intrebau aia ce fac acolo...daca am murit sau ceva Twisted Evil Ca n-am iesit din birou decat seara dupa ora 8 ...cand deja ma dureau mainile..... Laughing


Esti sigur ca n-ai facut "altceva" cu mainile alea de te-au durut ?? Rolling Eyes Razz Laughing
  • florinike

  • Mesaje scrise: 1,582
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2005

  • Mesaj Privat
Cum ar zice o anumita prietena de-a mea "JET" Neutral NU ai venit la nunta deci nu ai dreptul sa comentezi Twisted Evil
Si in plus ca sa-ti raspund ...nu....nu am facut nik altceva ....decat am tastat si am tot decupat.... Very Happy
  • roBERT

  • Mesaje scrise: 1,724
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Florinike, vom face un pool sa intrebam forumistii daca sunt de acord sa te numi confetier oficial Smile sa stii ca au fost de efect mie mi-au placut
Din cate imi amintesc au mai fost si altii cu aparate foto/camere la cununie asa ca ii asteptam cu instantaneele/filmele
  • URAGAN

  • Mesaje scrise: 2,811
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Au trecut 4 ani de la deschiderea acestui topic,ce l-am gasit din intamplare rascolind forumul. E trecut de miezul noptii si dati-mi voie sa fiu in asentimentul celor ce au discutat marele eveniment de atunci si sa urez astazi: LA MULTI ANI FERICITI alaturi de sotie,colegului nostru maiandrei si tot ce va doriti voi sa se implineasca. Sper sa nu te deranjeze Marius ca ti-am rascolit amintirile. Sanatate maxima! Wink
  • kapp

  • Mesaje scrise: 361
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2000 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Apr 2006

  • Mesaj Privat
Foarte frumoasa descoperire @uragane.
Multi ani si frumosi.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR