Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Ghimpe200

  • Mesaje scrise: 236
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Uitati-va si va minunati si voi ce inseamna prostia si inconstienta omeneasca...a oamenilor cu bani in special care nu stiu sa aprecieze cu adevarat ceea ce detin...iata un accident din qatar cu o masina deosebita...iar dak cineva o poate recunoaste este smecher....














Iata cam ce poate ramane dintr-o supermasina!Doamne fereste..
Skip ads

  • TeddyKGB

  • Mesaje scrise: 375
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2006 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Nov 2006

  • Mesaj Privat
pai daca ei forjeaza pe caldaramul ala, a fost proba de macadam fara o masina pregatita pentru asa ceva.
  • Ghimpe200

  • Mesaje scrise: 236
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
dupa cum se poate vedea in prima poza soseaua este undeva in stanga....el alerga pe sosea!nicidecum macadam
  • elegance

  • Mesaje scrise: 3,088
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2000 Y 17 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Oare nu o vinde? Mr. Green Is curios ce o lovit, probabil o camila. Laughing ca nu prea am vazut copaci pe acolo.
lasand gluma la o parte masina aia a facut exact ceea ce trebuia sa faca: s'a facut bucati, a absorbit socul. Se vede clar ca partea care nu trebuie sa se deformeze nu s'a deformat, habitaclul ramanand intreg. Sincer ma uimeste cat de bine a rezistat.
Skip ads

  • Gabi.B.HD

  • Mesaje scrise: 3,439
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2011 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2007

  • Mesaj Privat
MaÅŸina a fost un SLR.
  • Mircea KDT

  • Mesaje scrise: 336
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2005

  • Mesaj Privat
mare smecherie ca s-a omorat ala cu un slr. zilnic si la noi se intampla accidente cu masini puternice. figuranti sunt peste tot!
  • dorin-b

  • Mesaje scrise: 1,821
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Cred ca e vorba de un scurt circuit intre firul rosu si firul negru a cutiei cu TNT!
  • Ghimpe200

  • Mesaje scrise: 236
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
corect all bandi slr este ....iata cam cum ajunge in urma uni impact...respectiv rasturnare...si dupa cate am inteles nici soferul nu a supravietuit......pacat de supermasinile care au ajuns pe mainile la toti cretinii care se cred soferi!
Skip ads

  • CiubyX

  • Mesaje scrise: 123
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Corsa 2002 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Feb 2006

  • Mesaj Privat
Mircea KDT a scris:figuranti sunt peste tot!


Te asigur ca nu stia ce inseamna "figurant"!Doar romanii sunt figuranti..
La 22 de ani sa conduci un bolid SLR McLaren este INCONSTIENTA!
  • Vinti

  • Mesaje scrise: 886
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Nov 2005

  • Mesaj Privat
poti sa ai si 48 de ani daca conduci cu 300 Km/h pe strada tot inconstienta se numeste
  • vgv21

  • Mesaje scrise: 92
  • Locatie: Giurgiu
  • Masina: Vectra 1997 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Parca sunteti niste mosi!
Si eu merg intr-adevar cu masina mea ca un mos, cai daca se strica imi goleste buzunarele, dar credeti ca daca as sta pe ceva meleoane de euro nu mi-as lua o supermasina. Si dupa ce mi-am luat-o ce sa fac cu ea... sa o tin pe 100km/h sa nu treaca de 8l/100km sau ce?
Va spun eu ce am face toti daca am avea bani multi. Am face exact ce fac aia cu bani multi, ne-am lua masini foarte scumpe si le-am face praf, am umbla cu 10 fotomodele pe langa nevasta si amanta, ne-am droga, am da 500 euro pe un mic dejun, am cumpara genti d-alea de 20.000 euro pentru femeile mentionate mai sus, si tot asa. Asta daca n-am innebuni si nu ne-am izola pe vreo insula.
http://www.wreckedexotics.com/
  • dornit

  • Mesaje scrise: 256
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Zafira 2007 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Feb 2008

  • Mesaj Privat
fugiti d"aci cu pluta...ala sa sacrificat pentru credinta si pentru cele 72 de fecioare (promise de coran) cu o centura de TNT...nu cred ca o masina poate fi distrusa in asa hal nici la 1000km/h...dorin-b are dreptate.
Skip ads

  • CiubyX

  • Mesaje scrise: 123
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Corsa 2002 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Feb 2006

  • Mesaj Privat
dornit a scris:fugiti d"aci cu pluta...ala sa sacrificat pentru credinta si pentru cele 72 de fecioare (promise de coran) cu o centura de TNT...nu cred ca o masina poate fi distrusa in asa hal nici la 1000km/h...dorin-b are dreptate.


Constructia este asemanatoarea masinilor din Formula 1, din care la impact nu mai ramande decat celula de siguranta.
SLR e construit astfel incat la impact sa se dezintegreze absorbind astfel energia de impact.
  • vgv21

  • Mesaje scrise: 92
  • Locatie: Giurgiu
  • Masina: Vectra 1997 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Nu, dar asta apropos de inconstienta si de lipsa aprecierii McLaren-ului ori supermasinii in general.
La efortul pe care il face un d-asta sa cumpere o supermasina... e cum mi-as lua eu niste biscuiti.
Si inconstienta... pai nu stiu care e mai inconstient, eu gonind cu 200 km/h cu o Vectra de 10 ani si juma' de milion de km pe DN1 sau ala cu SLR nou-nout pe mama autostrazilor din Dubai cu 300km/h?
  • MIMul

  • Mesaje scrise: 536
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2003 z16xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jul 2008

  • Mesaj Privat
Shocked Banuiesc ca s-a chinuit ceva timp sa obtina performanta asta...pacat de SLR-ul ala Sad si de cel care era la volan
  • indy

  • Mesaje scrise: 1,093
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2007

  • Mesaj Privat
bah ma credeti da eu daca as avea banii aia multi, n-as face nimic din ce zice mai sus vgv21; nu cred ca sunt singurul;
sunt moduri mult mai interesante sa papi banii decat sa te autodistrugi sau sa iti bati joc de ei...
  • Bobby-NOS

  • Mesaje scrise: 289
  • Locatie: Mures
  • Masina: Vectra 1995 TC4EE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jan 2006

  • Mesaj Privat
indy a scris:bah ma credeti da eu daca as avea banii aia multi, n-as face nimic din ce zice mai sus vgv21; nu cred ca sunt singurul;
sunt moduri mult mai interesante sa papi banii decat sa te autodistrugi sau sa iti bati joc de ei...

Corect Indy Confused astia sunt oameni care deja nu mai stiu ce sa faca,au bani,au facut de toate,nu ii mai intereseaza nimic,te apuci sa faci curse de astea la peste 300 km/h cand ai "un pic" de experientza in curse...astia stiu sa accelereze..dar sa franeze doar in copac sau mai stiu eu unde..,si ce sa mai zicem de tehnicile de pilotaj Rolling Eyes
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR