Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  • pitty

  • Mesaje scrise: 50
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Salut am si eu un Astra Bertone si mi-am montat un DVD pe el in locul CD-playerului si mi sa facut bordul praf! As dori sa stiu si eu ce solutii am pentru a-l drege? Oare? Am inteles ca se gaseste in comert folie pentru bord dar cine are destula dexteritate sa o decupeze Question de vopsit am auzit ca iese urat....alte optiuni Question Sper ca zilele astea sa va arat si o imagine a bordului!
Skip ads

  • ZRM

  • Mesaje scrise: 320
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Omega 1996 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Mai 2008

  • Mesaj Privat
poate il vedem live la polivalenta, joi, la intilnire, se tine de pe la ora 18 pina tirziu
  • valceanu32

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 2000 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Vezi ca este o solutie pentru astfel de zgarieturi. prin frecare cu solutia respectiva se polisaza si se elimina.Cauta bine pe sait ca gasesti. O vopsire cred ca e mai scumpa. pe mine m/a costat solutia respectiva 430.000 de lei vechi. Asa ca ia in calcul si varianta asta daca vrei
  • Maverick

  • Mesaje scrise: 1,186
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Discutia se muta la Ingrijire si intretinere.
Skip ads

  • pitty

  • Mesaje scrise: 50
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mai 2008

  • Mesaj Privat
valceanu32 a scris:Vezi ca este o solutie pentru astfel de zgarieturi. prin frecare cu solutia respectiva se polisaza si se elimina.Cauta bine pe sait ca gasesti. O vopsire cred ca e mai scumpa. pe mine m/a costat solutia respectiva 430.000 de lei vechi. Asa ca ia in calcul si varianta asta daca vrei
solutie pentru bord?
  • ytip

  • Mesaje scrise: 116
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Pana la urma, care este solutia aia miraculoasa pentru a atenua sau a acoperi zgarieturile de pe bord?..a fost descoperita de catre oamenii de stiinta?..sau practicieni? Smile
  • pitty

  • Mesaje scrise: 50
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mai 2008

  • Mesaj Privat
si pe langa bordul zgariat sa mai ivit o problema: Mi-am pus un DVD pe masina si l-am lasat in asa fel incat sa il pot detasa in fiecare seara ca....la noi in cartier se sparg masini si pentru un amarat de ceas....sa numai zic ca in mijlocul zilei se fura GPS-uri din masini incuiate si nimeni nu isi poate da seama cum........asa sa revenim, intr-o seara a ramas DVD-ul blocat si am tras mai tare de el si din greseala Embarassed am pierdut tablita care tinea cablul de la AC care regleaza intre cald si rece si acum dat fiind ca acel cablu este liber numai baga decat caldura! Acum eu va cer sfatul, sa ma duc la un service autorizat opel? daca da cam cat m-ar costa dupa parerea voastra si daca baietii de acolo pot sa imi rezolve si problema cu bordul o revopsire sau orice numai sa mi-l faca frumos la loc Rolling Eyes ? si cam cat m-ar costa?
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR